NewsySyn Zenka Martyniuka i jego żona sprytnie oszukali media i swoich fanów! Wymyślili piękne love story. A jak było naprawdę?

Syn Zenka Martyniuka i jego żona sprytnie oszukali media i swoich fanów! Wymyślili piękne love story. A jak było naprawdę?

Daniel Martyniuk jak poznał żonę
Daniel Martyniuk jak poznał żonę
Zuza Maciejewska

07.01.2019 21:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Daniel Martyniuk poznał swoją żonę Ewelinę na Instagramie. Syn Zenka Martyniuka ujawnił prawdziwą historię swojego związku. Dlaczego przez kilka miesięcy oszukiwał swoich fanów i media? O wszystkim napisał na Instagramie.

Wszystko wskazuje na to, że małżeństwo Daniela Martyniuka i Eweliny Gołaczyńskiej to już przeszłość. Para, która pobrała się pod koniec 2018 roku, a lada dzień doczeka się wspólnego potomka, rozstała się w atmosferze skandalu. Do mediów co rusz wypływają nowe fakty na temat kontrowersyjnej relacji.

Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się od zdarzenia sprzed tygodnia. Czołowe tabloidy doniosły wówczas, że Daniel nie wpuścił swojej ciężarnej żony do domu. Martyniuk w oficjalnym oświadczeniu zdradził, że jego ukochana "jest nimfomanką", a w ślub "został wrobiony" ze względu na dziecko, które wkrótce pojawi się na świecie.

Daniel konsekwentnie komentuje medialne doniesienia na swoim Instagramie. Jego profil w ostatnich dniach cieszy się szczególną popularnością. 29-latek w weekend pochwalił się, że na jego stronę zajrzało prawie 70 tysięcy internautów. To właśnie im postanowił opowiedzieć, jak naprawdę poznał swoją żonę. Ze słów syna popularnego wokalisty wyłania się obraz poważnej patologii w jego małżeństwie.

Okazuje się, że historia miłości Daniela i Eweliny nie wyglądała tak, jak jeszcze do niedawna informowała kolorowa prasa, czy nawet sami zainteresowani w Pytaniu na śniadanie. Martyniuk oznajmił publicznie, że Gołczyńska zaprosiła go na Instagramie do znajomych, wówczas nawiązał z nią znajomość, która zaowocowała bliższą realną znajomością:

Poznaliśmy się przez internet, Ewelina zaobserwowała mnie na Instagramie. (…) To są dowody na to, że mają parcie na szkło [rodzina Eweliny niedawno wydała oświadczenie – przyp. red.]. Pierwsze nasze spotkanie było w hotelu w Koninie. Dodam tyle, że Ewelina się tego wstydziła i od zawsze próbowała wymyślić, jak się poznaliśmy. Hahaha a teraz dowiaduję się, że poznałem ją razem z siostrą. Padam ze śmiechu, serio – podkreślił Daniel.

Wczoraj z kolei syn Zenka nagrał krótką odezwę do swoich wirtualnych znajomych:

Słuchajcie, czy czasem oby już nie przesadzacie z tymi komentarzami i robieniem ze mnie kryminalisty?

Przypomnijmy, że Zenek Martyniuk postawił swojemu jedynemu dziecku ostre ultimatum:

Daniel to mój jedyny syn, bardzo go kocham. Jak każde dziecko popełniał w życiu błędy a my z Danusią jako rodzice pomagaliśmy mu je naprawiać. Ale teraz sprawa jest poważna. Nie chcemy, żeby narkotyki zniszczyły jego życie i naszą rodzinę, dlatego postawiliśmy mu twarde warunki: ma się leczyć. Zrobimy wszystko, by trafił do najlepszych specjalistów i wytrzymał terapię – wyznał Zenek dla Super Expressu.

Coś czujemy, że ta afera szybko się nie skończy…

 • Ewelina Golczyńska (Martyniuk) uwielbia konie
 • Żona Daniela Martyniuka w sukni ślubnej
 • Na ślubie Daniela Martyniuka i Eweliny bawiło się 250 osób
 • Daniel Martyniuk zdradza jak poznał swoją żonę
 • Daniel Martyniuk zdradza jak poznał swoją żonę
 • Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska w podróży poślubnej
 • Co żona Daniela Martyniuka publikuje na Instagramie?
 • Daniel Martyniuk zdradza jak poznał swoją żonę
 • Syn Zenka Martyniuka – Daniel – z żoną Eweliną Golczyńską w Barcelonie
 • Skąd pochodzi Ewelina Golczyńska (Martyniuk)?
 • Pierwszy taniec Daniela Martyniuka i Eweliny Golczyńskiej
[1/11] Ewelina Golczyńska (Martyniuk) uwielbia konie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także