NewsyKrólowa życia znalazła królewicza? Dagmara wtulona w przystojniaka prowokuje fanów. Kto to? Sprawdziliśmy

Królowa życia znalazła królewicza? Dagmara wtulona w przystojniaka prowokuje fanów. Kto to? Sprawdziliśmy

Dagmara Kaźmierska ma partnera?
Dagmara Kaźmierska ma partnera?
Elwira Szczepańska

17.02.2020 23:40, aktual.: 18.02.2020 17:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dagmara Kaźmierska kontrowersje ma we krwi. Jest chyba najbardziej barwną postacią Królowych życia. Jej powiedzonka żyją już własnym życiem, a przyjaźń z Jacusiem i Edzią ociera się o legendę. Niedawno gwiazda przyznała się, że jest zakochana, a jej nowy mężczyzna jest niezwykle wyrozumiały i w pełni akceptuje jej barwną osobowość. Ostatnio zszokowała swoich fanów romantyczną fotografią z pewnym przystojniakiem. Czyżby to był jej ukochany?

Dagmara Kaźmierska pokazała partnera?

Dagmara Kaźmierska od jakiegoś czasu pokazuje, że w jej życiu pojawił się mężczyzna. Pojawiały się nawet spekulacje, że mowa o jej przyjacielu Jacku Wójciku, ale nie zostały potwierdzone. Sama Królowa jest w tym temacie bardzo tajemnicza. O ile w większości spraw nie ma przed widzami tajemnic, tak swojego życia uczuciowego bardzo strzeże.

Kaźmierska wyznała tylko, że jej obecny partner jest od niej dwa lata młodszy. Ma też mnóstwo atutów, które Dagmara wymienia niemal bez zająknięcia:

Trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno. Jest bardzo dobrym człowiekiem, jest wyrozumiały, cierpliwy, znosi wszystkie moje jazdy. Kocha mnie. Jest porządny i ma zasady. Wiem, że nigdy by mnie nie zdradził.

Nikt jednak nie wie, kim jest jej wybranek. Dlatego też najnowsze zdjęcie na Instagramie wprawiło fanów w konsternację. Kim jest ten przystojniak? Czyżby Dagmara zdecydowała się pokazać swojego partnera?

Nie tym razem. Wyjaśnienie pojawiło się bardzo szybko. Czujni fani natychmiast odkryli, że to przyjaciel Kaźmierskiej, Piotr Wąsiński. Jedna z obserwujących napisała:

Zaraz będzie gadanie co nie czytają i nie patrzą uważnie ze nowa miłość pani Dagmary albo patrząc na zdjęcia pana profilu będzie ze pani Dagmara rodzinę rozbija pan z góry to przyjaciel pani Dagmarki. Przyjaźni się tez z żona pana Piotra. :)

Tak więc nie tym razem jeszcze. Przyjdzie nam poczekać na zdjęcie Kaźmierskiej z ukochanym.

  • Dagmara Kaźmierska Królowa Życia
  • Dagmara Kaźmierska ma saszetkę Louis Vuitton
  • Dagmara Kaźmierska w różowej sukience na plaży
  • Dagmara Kaźmierska i Paweł Jaglarz
  • Dagmara Kaźmierska - koncert Papa D
  • Dagmara Kaźmierska z przyjacielem
  • Dagmara Kaźmierska Królowa Życia
[1/7] Dagmara Kaźmierska Królowa Życia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także