NewsyCzy Katarzyna Bosacka wybaczyła mężowi ZDRADĘ? "Praca zawodowa pozwala mi przeżyć"

Czy Katarzyna Bosacka wybaczyła mężowi ZDRADĘ? "Praca zawodowa pozwala mi przeżyć"

10.04.2024 11:50, aktualizacja: 10.04.2024 13:27

Katarzyna Bosacka ma za sobą trudne rozstanie. Niedawno rozwiodła się ze swoim mężem Marcinem Bosackim. Wieść o zdradzie była dla dziennikarki ciosem. Jak się teraz czuje? Zaskoczyła swoim wyznaniem: "Zawsze jest przestrzeń na nowy związek".

Kasia Bosacka pojawiła się na Gali Osobowości i Sukcesy roku 2024, gdzie zachwyciła swoim pięknym wyglądem. Nasza reporterka przeprowadziła z dziennikarką rozmowę, w której poruszyła tematy zawodowe, ale także te bardziej intymne. Padło pytanie o rozwód Kasi Bosackiej.

Katarzyna Bosacka nominowana do nagrody

Katarzyna Bosacka na Gali Osobowości i Sukcesy została nominowana do nagrody. Jak zareagowała na wyróżnienie?

To jest bardzo miła chwila, chociaż ja nie przepadam za takimi oficjałkami. To, że musiałam się wbić w sukienkę, założyć wysokie obcasy i zrobić makijaż to zawsze jest dla mnie takie wymagające. (...) Ale oczywiście to jest taki moment, kiedy wiemy, że nasza praca ma sens i to co robimy jest doceniane przez innych.

Katarzyna Bosacka zachęca kobiety, aby korzystały ze wsparcia

Czy Bosacka ma rady dla kobiet, które podobnie, jak ona, znalazły się na życiowym zakręcie? Dziennikarka miała to szczęście, że stosunkowo szybko udało jej się stanąć na nogi. Jak to zrobiła?

Podniosłam się bardzo szybko dlatego, że poszłam po pomoc i to jest bardzo ważne. Gdy jesteśmy w jakimś kryzysie psychicznym, finansowym zawsze warto iść po pomoc, czy to jest psychoterapeuta, czy psycholog, psychiatra czy inny specjalista. (...) Mamy tak szerokie kontakty i możliwości, również przez internet, więc o pomoc nie jest trudno. Druga rzecz, którą warto zrobić to postawić na siebie.

Bosacka wzięła się za siebie i zaczęła się rozwijać. Czyżby życiowy dramat był dla niej bodźcem do próbowania nowych rzeczy i podróży w głąb siebie?

Zaczęłam uczyć się włoskiego, chodzić na siłownię, czytać książki i okazuje się, że można robić różne rzeczy, kiedy się tylko chce.

Katarzyna Bosacka mówi o nowym związku. Jest gotowa?

Mimo trudnych przeżyć Kasia nie zamyka się na miłość. Jej zdaniem nigdy nie jest za późno na zakochanie się.

Zawsze jest przestrzeń na nowy związek. Miłość zdarza się w każdym wieku, czy człowiek ma dwadzieścia lat, czy osiemdziesiąt, a nawet sto, ludzie się w sobie zakochują i chcą ze sobą być. Więc myślę że nie ma nic fajniejszego, niż miłość w każdym wieku.

Katarzyna Bosacka o rozstaniu

Bosacka u boku męża spędziła 25 lat. To szmat czasu! Czy rozstanie ją czegoś nauczyło?

Właściwie nie tyle mnie nauczyło, co pokazało, jaka jestem mocna, twarda i jak dobrze, że dokonałam pewnych wyborów w życiu. Nie zostałam "kurą domową", matką przy dzieciach, tylko zawsze miałam ten swój plan "B" i moją pracę zawodową, która w tej chwili pozwala mi przeżyć i podtrzymuje na duchu. To jest niesłychanie ważne, żeby mieć swój plan "B".

Zdaniem Kasi, ten plan "B" potrafi uratować kobietę, nawet kiedy sytuacja życiowa jest beznadziejna.

Nie zostajemy same w czterech ścianach, zwłaszcza w pewnym wieku, kiedy dzieci już wyfrunęły z gniazda, to my mamy coś swojego. To niekoniecznie musi być praca zawodowa, to może być wielka pasja, która w tę pracę może się przerodzić. To mogą być zainteresowania, grupa wsparcia, tak jak np. moje przyjaciółki jeszcze z podstawówki.

Czy Kasia potrafi wybaczyć i czy wybaczyła mężowi?

Myślę, że warto wybaczać i nie nosić w sobie tej złości, goryczy która nas zatruwa, więc na pewno tak.
Katarzyna Bosacka jest po głośnym rozwodzie (fot. KAPiF)
Katarzyna Bosacka jest po głośnym rozwodzie (fot. KAPiF)© KAPiF
Gdzie szukać pomocy w kryzysie psychicznym?
Gdzie szukać pomocy w kryzysie psychicznym?© WP
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także