NewsyMiarka się przebrała. Córka Kowalskiej opublikowała screen wiadomości. To ostrzeżenie dla innych

Miarka się przebrała. Córka Kowalskiej opublikowała screen wiadomości. To ostrzeżenie dla innych

Ola Kowalska
Ola Kowalska
Marta Borkowska
16.07.2020 19:00, aktualizacja: 16.07.2020 19:37

O córce Kasi Kowalskiej stało się głośno kilka tygodni temu, kiedy to trafiła do szpitala. Poinformowała o tym jej matka na swoim Instagramie. Wrzuciła do sieci dramatyczny apel, w którym prosiła fanów, by dobrze się zastanowili, zanim wyjdą z domu. Przy okazji zdradziła, że jej córka walczy o życie.

Choć nie zdradziła przyczyny tak złego stanu zdrowia Oli. To wyznała, że jest w trakcie intubacji i walczy o życie. Natychmiast pojawiły się spekulacje na temat tego, czy doszło u dziewczyny do zarażenia koronawirusem. Menadżer gwiazdy zdementował te doniesienia:

Kasia nigdy nie powiedziała, że Ola ma koronawirusa. Początkowo były takie podejrzenia, ale kilkukrotny test tego nie potwierdził — mówił w rozmowie z Pudelkiem.

Dzisiaj już wszystko wróciło do normy. Kasia zdradziła fanom, że Ola czuje się dobrze. Najwyraźniej nie może już narzekać na złe zdrowie, gdyż na jej Instagramie pojawiają się nowe relacje, świadczące o jej sporej aktywności. Dziś pojawiła się nowa, a w niej apel do fanki, która zniesmaczyła córkę Kowalskiej.

Córka Kasi Kowalskiej odpowiada na wiadomość fanki

Aleksandra już od jakiegoś czasu jest aktywna w social mediach. Pokazała zdjęcia z przyjacielem, bliznę na szyi po intubacji, uczciła też urodziny koleżanki. Wsparła także mamę w walce z hejtem i pokazała co o tym wszystkim myśli, publikując film z tańczącym mężczyzną.

Dzisiaj na jej Instastory pojawiła się relacja, w której możemy zauważyć spore zniesmaczenie młodej dziewczyny. To wszystko ma związek z wiadomością, jaką dostała od fanki, która zareagowała na apel Oli w związku z zatrzymaniem Margot.

Margot z akcji Stop Bzdurom została dziś przed południem zatrzymana w Warszawie przy użyciu środków bezpośredniego przymusu - funkcjonariusze w cywilnych strojach grozili wyważeniem drzwi, powalili Margot na ziemię, skuli i wyprowadzili z mieszkania, nie pozwalając jej ubrać się ani założyć butów. Nie podali też powodów zatrzymania. Od tamtej pory nie ma z nią kontaktu. W tym momencie trwa próba ustalenia, gdzie przebywa Margot i na jakiej podstawie dokonano jej zatrzymania - napsiała wzburzona córka piosenkarki.

Na tę wiadomość natychmiast zareagowali fani. Jedna z obserwatorek napisała, że dziewczyna widocznie zasłużyła na to i bez powodu na pewno by jej nikt nie zabrał. Olę bardzo to zniesmaczyło i natychmiast wystosowała apel do tej internautki.

Jeśli masz zamiar pisać mi takie bzdurne wiadomości, to proszę odobserwuj mnie natychmiast. Żegnam.

Co myślicie o takiej reakcji Aleksandry?

Kasia Kowalska pokazała nowe zdjęcia z córką
Kasia Kowalska pokazała nowe zdjęcia z córką
Stories córki Kasi Kowalskiej
Stories córki Kasi Kowalskiej
Stories córki Kasi Kowalskiej
Stories córki Kasi Kowalskiej
Aleksandra Yoriadis pokazała biust
Aleksandra Yoriadis pokazała biust
Aleksandra Julia Yoriadis zaszalała z wizerunkiem
Aleksandra Julia Yoriadis zaszalała z wizerunkiem
Ola, córka Kasi Kowalskiej kończy 23.lata. Nowe zdjęcia
Ola, córka Kasi Kowalskiej kończy 23.lata. Nowe zdjęcia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także