NewsyJuż dziś operacja córki Ewy Błaszczyk! Ola ma szanse na wybudzenie!

Już dziś operacja córki Ewy Błaszczyk! Ola ma szanse na wybudzenie!

Już dziś operacja córki Ewy Błaszczyk! Ola ma szanse na wybudzenie!
Karolina Stęclik

17.05.2016 09:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Chyba nie ma osoby, która nie znałaby historii Ewy Błaszczyk i jej 22-letniej córki Oli. 11 maja 2000 roku córka aktorki zakrztusiła się tabletkę, w skutek czego znalazła się w śpiączce. Ta tragiczna sytuacja nakłoniła artystkę do tego, aby założyć fundację, której celem jest pomoc osobom będącym w śpiączce. Tym sposobem powstała neurorehabilitacyjna klinika pt. Budzik. Jest to pierwsza w Polsce klinika dla dzieci po ciężkich urazach mózgu. Dzięki klinice udało się uratować wielu poszkodowanych.

Okazuje się, że dzisiejszy dzień jest dla Ewy niezwykle ważny. Jak podaje Fakt to właśnie dzisiaj córka aktorki przejdzie operację, która daje ogromne szanse na wybudzenie! Operację przeprowadzą japońscy profesorowie Isao Morita i Tetsuo Kanna w asyście zespołu prof. Wojtka Maksymowicza w Olsztynie. Oprócz córki Ewy operację przejdą jeszcze 3 osoby.

Profesorowie podjęli decyzję, że Ola będzie poddana operacji jako pierwsza. Skupiam się na tym, by zachować spokój i koncentrację. W przyszłość staram się nie wybiegać. - skomentowała artystka

Mamy jednak nadzieję, że operacja przyniesie rezultaty i uda się wreszcie wybudzić Olę!

Trzymamy kciuki!

Córka Ewy Błaszczyk przejdzie dziś operację
Córka Ewy Błaszczyk przejdzie dziś operację
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także