NewsyCezary Pazura nieświadomie pogrążył "byłą żonę". Weronika Marczuk natychmiast wplątała w aferę kolejną osobę

Cezary Pazura nieświadomie pogrążył "byłą żonę". Weronika Marczuk natychmiast wplątała w aferę kolejną osobę

Cezary Pazura
Cezary Pazura
22.07.2023 18:40

Cezary Pazura słynie z poczucia humoru. A jednak i on dał się złapać na radiowy żart. Na antenie wyznał szczegół, który wzięła do siebie Weronika Marczuk. Od razu odniosła się do tego i wplątała w to kolejną osobę.

Czy Cezary Pazura dostanie emeryturę?

Aktor został złapany w sidła radiowego żartu. Gdy zadzwonił do niego dziennikarz, gwiazdor był pewien, że rozmawia z prawdziwym urzędnikiem ZUS. Na początku dziennikarz spytał, kogo Pazura chce wpisać jako drugą osobę przy jego emeryturze. Ten był zdecydowanie zaskoczony. Spytał, czy w ogóle dostanie emeryturę, a po potwierdzeniu, że oczywiście, doprecyzował, że uprawnienia nabędzie dopiero za cztery lata.

Dziennikarz poprosił, by Cezary Pazura zbierał już dokumentację.

Ja mam problem, wie pan, bo moja była żona przez dziesięć lat nie płaciła za mnie ZUS-u, nie wiedzieć czemu... - odparł aktor.

Reakcja byłej żony Cezarego Pazury

Choć był to jedynie żart, to Cezary Pazura zdradził dość istotny szczegół ze swojego życia. W dodatku informacja, którą podał na antenie, skierowała światło na inną osobę.

Choć od 14 lat Pazura jest szczęśliwym mężem Edyty, to wcześniej był dwukrotnie żonaty. Przez pięć lat był mężem Żanety, a następnie związał się z Weroniką Marczuk. Biorąc pod uwagę staż związków, słuchacze od razu skarżyli Marczuk o to, że działała na niekorzyść swojego byłego męża.

Jako prawnik nie mogę odpowiedzieć panu na zadane pytanie, nawet gdybym bardzo chciała. Muszę przyznać jednak, że po raz kolejny przypuszczam, że to nie chodzi o mnie. Mój były małżonek miał jeszcze jedną byłą żonę i możliwe, że tam były jakieś problemy z ZUS-em. - odpowiedziała Marczuk na pytanie serwisu plotek.pl.

Weronika Marczuk nie chciała drążyć tematu i rozmawiać na temat byłego małżeństwa.

Odpowiadając na drugie pana pytanie: każdy może sam płacić ZUS oczywiście. Ale to wiedza ogólnie dostępna, jak i to, że mieliśmy nie wracać do życia, którego "nie było". Ja nie szukam sensacji, dlatego też bardzo proszę, by sprawy nie rozdmuchiwać. Są ważniejsze rzeczy, jest wojna, jest tyle prawdziwych problemów wkoło, które możemy pomóc rozwiązać i na to chce jak zawsze kierować swoją energię. Dziękuję - zakończyła.

Weronika wplątała zatem w aferę kolejną osobę. Jak sądzicie? Kiedy zadziała się taka wpadka w życiu gwiazdora?

  • Edyta Pazura, Cezary Pazura -PodziWIANKI 2023  (fot. AKPA)
  • Edyta Pazura, Cezary Pazura - Wielka Aukcja Charytatywna Top Charity 2023
  • Cezary Pazura, Edyta Pazura - premiera  "LOL: Kto się śmieje ostatni" (fot. KAPiF)
  • Cezary Pazura - premiera  "LOL: Kto się śmieje ostatni" (fot. KAPiF)
  • Weronika Marczuk z córką - Dzień Dobry TVN
  • Weronika Marczuk z córką - Dzień Dobry TVN
  • Weronika Marczuk | fot. Instagram.com/weronika.olena
[1/7] Edyta Pazura, Cezary Pazura -PodziWIANKI 2023 (fot. AKPA)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także