NewsyCeline Dion złożyła wzruszający hołd umierającemu mężowi. Spełnia jego marzenia [wideo]

Celine Dion złożyła wzruszający hołd umierającemu mężowi. Spełnia jego marzenia [wideo]

Rene Angelil i Celine Dion
Rene Angelil i Celine Dion
Natalia Brzostowska
26.09.2015 17:30

Celine Dion przeżywa w swoim życiu trudny okres. Ma świadomość tego, że powoli musi zacząć żegnać się ze swoim ukochanym mężem Rene Angelilem. Partner piosenkarki już od 16 lat zmaga się z rakiem gardła. Zagraniczne media informują, że jego choroba osiągnęła już ostatnie stadium. Piosenkarka niedawno udzieliła wstrząsającego wywiadu, w którym opowiedziała o chorobie ukochanego. Mówiła, że rozmawiają już o śmierci.

Śmierć w ramionach żony, to nie jedyne marzenie Angelila. Kolejnym jest kariera Celine Dion. On nie chce, aby piosenkarka z jego powodu przerwała swoją działalność na scenie. Celine Dion postanowiła powrócić. Podczas jej show w Las Vegas fani byli świadkami bardzo osobistego wyznania wokalistki. Na telebimach zaczęły pojawiać się jej prywatne nagrania wraz z mężem i dziećmi. Za każdym razem , gdy Rene pojawiał się w materiałach, fani bili brawo na jego cześć. Artystka zapowiadając swój cover piosenki Roberty Flack, The first time I ever I saw your face zwróciła się do fanów:

Mam nadzieję, że zauważyliście już, że przesłanie dzisiejszego koncertu jest dla mnie bardzo, bardzo osobiste.

Pojawił się nawet fragment, w którym Rene Angelil macha do fanów piosenkarki, żegnając się z nimi. Niestety nie mógł uczestniczyć w koncercie. Jest już zbyt słaby.

Fotografia: ONS
Fotografia: ONS
Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także