Artystka we wstrząsającym wywiadzie opowiedziała o chorobie ukochanego. Mówiła, że rozmawiali już nawet o śmierci:
Pytałam go: "Boisz się? Rozumiem to. Opowiedz mi o tym". Wtedy Rene odpowiedział: "Chciałbym umrzeć w twoich ramionach". "OK , w porządku , będę tam, umrzesz w moich ramionach"
Opowiedziała również o tym, co w tej chwili jest dla niej najtrudniejsze:
Moim największym zadaniem jest powiedzieć mojemu mężowi , że między nami jest wszystko w porządku. Że będę dbać o nasze dzieci . A on będzie oglądać nas z innego miejsca.
To bardzo przykre, jedyne co możemy zrobić to życzyć im obojgu mnóstwo siły.