NewsyBratanica księżnej Diany wzięła ślub ze starszym o 32 lata miliarderem. Ceremonia ociekała luksusem, a wśród gości nie zabrakło Polaków

Bratanica księżnej Diany wzięła ślub ze starszym o 32 lata miliarderem. Ceremonia ociekała luksusem, a wśród gości nie zabrakło Polaków

Kitty Spencer
Kitty Spencer
Krystyna Miśkiewicz

25.07.2021 10:40, aktual.: 26.07.2021 07:07

Rodzina królewska cały czas wzbudza ogromne zainteresowanie. Jej losy interesują nie tylko Brytyjczyków, ale także fanów z całego świata. Trzeba przyznać, że Windsorowie dostarczają im sporo powodów do emocji. Od zeszłego roku cała uwaga skupia się na Meghan i Harrym. Małżonkowie zdecydowali się bowiem zrezygnować ze swoich funkcji w monarchii i opuścili Wielką Brytanię. Od ponad roku mieszkają w USA, gdzie na nowo ułożyli sobie życie Udzielili także przełomowego wywiadu, w którym zdradzili, dlaczego tak naprawdę zdecydowali się odejść. Nie szczędzili przy tym przykrych słów pod adresem najbliższych członków rodziny królewskiej.

Małżonkowie w międzyczasie doczekali się także córeczki Lilibet Diany, która dołączyła do starszego brata Archiego. Dziewczynka urodziła się już w USA, a jak na razie jej rodzice nie zdecydowali się na to, by pokazać ją światu. Ogromne zainteresowanie prasy wzbudza także dalsza część rodziny. Jedną z osób, której rozpisuje się kolorowa prasa, jest Kitty Spencer, czyli bratanica zmarłej tragicznie księżnej Diany.

Kitty Spencer wzięła ślub z dużo starszym miliarderem

O Kitty Spencer zrobiło się bardzo głośno po ślubie Meghan i Harry'ego. Była ona jednym z ważnych gości. Na uroczystości kuzyna pojawiła się w pięknej zielonej sukni z kwiatowym printem. Śliczna blondynka przyciągnęła uwagę wszystkich fotoreporterów. Ona sama po weselu nie mogła uwierzyć w to co się działo. Jej Instagram zalała fala nowych obserwatorów.

Obudziłam się następnego dnia, spojrzałam na swój telefon i pomyślałem: „Ups, czy przez pomyłkę wziąłem [telefon] kogoś innego?” – zdradziła Kitty.

Najstarsza córka Charlesa Spencera w 2019 roku przyjęła pierścionek zaręczynowy od starszego o 32 lata Michaela Lewisa. Narzeczeni właśnie zdecydowali się sformalizować związek. Piękna i bardzo wystawna uroczystość odbyła się w Aldobrandini willi we Frascati - to wiejska i bardzo urokliwa posiadłość, z której widać piękną panoramę Rzymu. Magazyn Daily Mail podał kilka szczegółów uroczystości. Bratanica księżnej Diany kilka dni przed ślubem urządziła we Florencji wieczór panieński, a zdjęciami z niego pochwaliła się w sieci.

Na uroczystości nie zabrakło wielu znanych gości. Na weselu zorganizowanym we Włoszech bawili się: siostry panny młodej Eliza i Amelia, piosenkarka Pixie Lott, wicehrabina Emma Weymouth z mężem. Na uroczystość przybyło także troje dzieci Michaela Lewisa z poprzedniego małżeństwa. Nie zabrakło także gości z Polski. W ceremonii uczestniczył Piotr Krzymowski, czyli założyciel firmy Loop Generation, który pokazał w sieci kilka zdjęć. Jak na razie sami nowożeńcy nie pochwalili się relacją z uroczystości.

Kitty w zeszłym roku została oficjalną ambasadorką marki Dolce & Gabbana, dlatego też im miała powierzyć stworzenie najważniejszej sukienki w życiu.

W naszej galerii możecie zobaczyć relację z uroczystości. Widać, że nie zabrakło tam niesamowitych atrakcji i luksusu.

Kim jest Michael Lewis, mąż Kitty Spencer?

Michael Lewis ma obecnie 62 lata. Jego pierwszą żoną była Leola, z którą doczekali się trojga dzieci. Z Kitty zaczął spotykać się w 2018 roku. Pochodzi on z zamożnej żydowskiej rodziny. Majątku dorobił się jego dziadek, który założył w latach 30. firmę meblową. Ojciec Michaela, Stanley Lewis, wykorzystał majątek, by kupić udziały w firmie odzieżowej Foschini Group w latach 80. Michael później zajął miejsce w zarządzie Foschini, któremu przewodniczy od 2015 roku. Firma działa pod różnymi markami i ma w swoim portfolio ponad 3000 sklepów. Główna siedziba znajduje się w Parow niedaleko Kapsztadu.

 • Kitty Spencer – ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle
 • Kitty Spencer w czarnej sukience i imponującej kolii
 • Kitty Spencer
 • Kitty Spencer
 • Ślub Kitty Spencer
 • Ślub Kitty Spencer
 • Kitty Spencer w cekinowej sukni
 • Ślub Kitty Spencer
 • Ślub Kitty Spencer
 • Kitty Spencer
 • Ślub Kitty Spencer
 • Kitty Spencer – ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle
 • Ślub Kitty Spencer
 • Ślub Kitty Spencer
 • Kitty Spencer
 • Ślub Kitty Spencer
[1/16] Kitty Spencer – ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także