NewsyTyle lat czekania i Bradley Cooper wreszcie ujawnił, co go łączyło z Lady Gagą. Pierwszy raz wprost opowiedział o ich relacji, przez którą rozpadł się jego związek z Iriną

Tyle lat czekania i Bradley Cooper wreszcie ujawnił, co go łączyło z Lady Gagą. Pierwszy raz wprost opowiedział o ich relacji, przez którą rozpadł się jego związek z Iriną

Bradley Cooper, Lady Gaga
Bradley Cooper, Lady Gaga
Magda Kwiatkowska

17.11.2021 19:40, aktual.: 18.11.2021 01:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Bradley Cooper jest nie tylko bardzo utalentowanym aktorem, ale i świetnym reżyserem. Film Narodziny gwiazdy, za który odpowiadał, wywołał niemałe poruszenie w show-biznesie i spotkał się z pozytywnym odbiorem nie tylko widzów, ale i krytyków. Produkcja w krótkim czasie doczekała się nominacji do Złotych Globów i Oscarów. W drugim plebiscycie otrzymała statuetkę za najlepszą piosenkę. Dowodem na to, że to prawdziwy megahit jest fakt, że w serwisie Rotten Tomatoes 90% recenzji jest pozytywna.

Cooper wcielił się w głównego bohatera, a media zaczęły donosić, że podbił serca nie tylko widzów, ale i samej Lady Gagi. Zainteresowani długo nie dementowali plotek. Dopiero wokalistka w rozmowie z Oprah Winfrey przyznała, że na rozdaniu Oscarów udawali.

Oczywiście chcieliśmy, aby ludzie uwierzyli, że jesteśmy zakochani – powiedziała o występie na zeszłorocznych Oscarach – Zostało to zorganizowane jako przedstawienie.

To jednak nie uciszyło spekulacji na temat ich romansu. W krótkim czasie bulwarówki zaczęły publikować artykuły, w których twierdziły, że gwiazdorska para ma wspólny dom w Los Angeles.

Bradley Cooper zdradził, co łączyło go z Lady Gagą

Z uwagi na ogromną popularność produkcji, para regularnie pojawiała się na ściankach i chętnie pozowała do zdjęć. Nigdy nie kryli się ze swoimi uczuciami, dlatego też wiele osób przypuszczało, że są w sobie zakochani, a związek aktora z Iriną Shayk dobiegł końca. Pojawiły się nawet informacje o tym, jakoby wokalistka była w ciąży z kolegą z planu zdjęciowego.

Bradley przez kilka lat milczał na ten temat, jednak w końcu postanowił zabrać głos ws. jego rzekomego romansu. Jak przyznał,  na gali rozdania Oscarów wszystko było wyreżyserowane, aby ukryć jego skrępowanie.

Zdecydowanie grali. Wymyślił występ tak, aby rozwijał się jak scena z filmu, po części po to, by poradzić sobie z własnymi obawami związanymi ze śpiewaniem na żywo - donosi Just Jared.

Cooper w rozmowie z The Hollywood Reporter przyznał, że to zmniejszało uczucie niepokoju, które towarzyszyło mu niemalże przez cały czas. Poza tym w produkcji byli sobie bardzo bliscy, więc w jego ocenie wyglądałoby to dziwnie, gdyby w trakcie wydarzenia udawali, że się nie znają. Łączyła ich tylko przyjaźń.

Tylko z osobistego punktu widzenia, zmniejsza to poziom niepokoju. Zakochują się w tej scenie w filmie. To ten wybuchowy moment, który zdarza się im na scenie przed tysiącami ludzi… Byłoby tak dziwnie, gdybyśmy oboje stali na stołkach twarzą do publiczności.

Mieliście nadzieję, że Bradley jednak potwierdzi związek z Lady Gagą?

  • Lady Gaga i Bradley Cooper romans związek
  • Lady Gaga i Bradley Cooper
  • Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?
  • Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?
  • Lady Gaga i Bradley Cooper
  • Lady Gaga i Bradley Cooper
  • Lady Gaga i Bradley Cooper są parą?
  • Lady Gaga i Bradley Cooper
  • Lady Gaga i Bradley Cooper przyłapani na sekretnym spotkaniu w Malibu
  • Lady Gaga i Bradley Cooper screen z filmu "Narodziny gwiazdy"
[1/10] Lady Gaga i Bradley Cooper romans związek
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także