Szukaj

Sekret Lady Gagi i Bradleya Coopera wyszedł na jaw. Gdy wszyscy mówili o ciąży, para zdobyła się na inny krok

Lady Gaga i Bradley Cooper nie są parą. Ona spotyka się biznesmenem Michaelem Polanskim, a on póki co skupia się na wychowywaniu córeczki i jest singlem. Coś ich jednak ciągle łączy. Co to takiego?
Lady Gaga i Bradley Cooper rozstali się

Lady Gaga i Bradley Cooper rozstali się

O rzekomym związku Bradleya Coopera i Lady Gagi mówiło się dobrych kilka miesięcy. Tabloidy codziennie spekulowały: są razem, nie są razem, jeśli się rozstali, to dlaczego, z kim się obecnie spotykają? Setki pytań bez odpowiedzi. Ciągle na czołówkach portali plotkarskich, a to wszystko okazało się grą pod publiczkę.

Lady Gaga w talk show Oprah Winfrey powiedziała wprost:

Oczywiście chcieliśmy, aby ludzie uwierzyli, że jesteśmy zakochani – powiedziała o występie na zeszłorocznych Oscarach – Zostało to zorganizowane jako przedstawienie.

Prasa spekulowała także o tym, że artystka jest w ciąży z aktorem. Nie potwierdziło się to, ale plotka ta miała swoje źródło w czymś zupełnie innym.

Bradley Cooper i Lady Gaga maja wspólny dom w Los Angeles?

Wokół rzekomego romansu gwiazd narosło sporo legend. Wiadomo na pewno, że kiedy tabloidy rozpisywały się o ich wielkiej miłości, ówczesna partnerka Bradleya Coopera i matka ich córki, Lei, Irina Shayk, spakowała walizki i wyprowadziła się z ich wspólnego domu.

Aktor miał w tym czasie szukać otuchy u piosenkarki. Podobno obydwoje potrzebowali azylu, więc zdecydowali się na kupno wspólnego mieszkania w Los Angeles. I właśnie to jest to, co ich do tej pory łączy, mimo że z pewnością nie są parą. Fakt ten dopiero ujrzał światło dzienne.

Lady Gaga nigdy nie spodziewała się dziecka Bradleya, a źródłem tych pomówień miał być właśnie wspólny dom. Para milczy jak zaklęta na ten temat. Wiadomo, że aktor przeprowadził się do Nowego Jorku, żeby być blisko córeczki i brać czynny udział w jej wychowaniu. Artystka natomiast skupia się na nowych projektach i zaangażowała się w związek z biznesmenem Michaelem Polanskim. Czy rzeczywiście mają wspólna posiadłość?


Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?

Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Bardzo trafnie określony styl pisania,też go nie cierpię,

 • Bebetka pisze:

  Masz rację. Dawno minął czas w którym informacje przekazywali nam ludzie wykształceni i co najważniejsze inteligentni. Teraz do tego typu portali piszą wszyscy Ci których uczelnie nie przyjęłyby za żadne pieniądze. A poziom inteligencji nie przewyższa… pomidora.

 • Gość pisze:

  Chłam.

 • Gość pisze:

  Bardzo piękna byłaby z nich para
  Bradleya uwielbiam, te oczy i uśmiech,
  Panno Gaga brać !

 • Gość pisze:

  Popieram tego normalnie nie można czytać jestem ciekawa kto uczy tak pisać

 • Gość pisze:

  Czy mogłaby Pani przestać pisać do ludzi w stylu amerykańskiego reportażu? Tzn. jak do idiotów. Zanim czegokolwiek można się dowiedzieć z tych Pani wpisów, to najpierw trzeba przeczytać makulaturę w stylu: „tego się nie spodziewał”, „nie uwierzysz co zrobił” lub „ta wiadomość wszystkich zaskoczy”. Dziękuję za uwagę.

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×