NewsyBlanka Lipińska nadal ma osobistą pamiątkę po Baronie. Odchyliła bikini, a fani dostrzegli jednoznaczny szczegół

Blanka Lipińska nadal ma osobistą pamiątkę po Baronie. Odchyliła bikini, a fani dostrzegli jednoznaczny szczegół

Blanka Lipińska i Baron
Blanka Lipińska i Baron
Krystyna Miśkiewicz

20.01.2023 15:00, aktual.: 20.01.2023 16:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Blanka Lipińska ma na swoim koncie wielki sukces wydawniczy. Pisarka jest autorką bestsellerowych powieści z cyklu 365 dni. Erotyki opowiadające historię romansu Laury i Massimo sprawiły, że Polki znowu sięgnęły po książki. Okazały się one sukcesem na skalę międzynarodową, a ich autorka szybko poszła za ciosem i stworzyła ekranizacje powieści. Filmy z miejsca stały się jeszcze większymi hitami, a premiera pierwszej części była sporym wydarzeniem.

Gdy obraz trafił na platformę Netflix, długo znajdował się w czołówce najchętniej oglądanych filmów. Dzięki swojej twórczości Blanka błyskawicznie podbiła show-biznes i znalazła tam stałe miejsce. Jest jednym z najbardziej rozchwytywanych nazwisk w branży, a fani interesują się nie tylko jej zawodowymi sukcesami, ale też życiem prywatnym. W tym drugim najgłośniej mówi się ostatnio o jej związkach.

Blanka Lipińska ma pamiątkę po Baronie

Blanka przez jakiś czas była związana z trenerem The Voice of Poland, Baronem. Gwiazdy zaczęły spotykać się ze sobą na początku pandemii koronawirusa, a tym jak spędzali czas chętnie dzielili się w sieci. Nie zabrakło randek w domowym zaciszu i wyznań miłosnych. Spotykali się ze sobą przez osiem miesięcy, a ich rozstanie było sporym zaskoczeniem. Nie mówiło się bowiem o tym, że przechodzą kryzys, a pisarka zaskoczyła oficjalnym oświadczeniem.

Tak, kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem. To dla mnie bardzo trudny czas, który na moje szczęście spędzam z bliskimi osobami w pięknym miejscu. Wielka prośba do mediów i fanów, nie róbcie z tego sensacji, dostatecznie dużo jest we mnie bólu, który staram się ukryć. Związek dwóch osób publicznych siłą rzeczy był medialny, mam nadzieję, że rozstanie takie nie będzie. Lubię się dzielić z ludźmi pozytywną energią, natomiast cierpienie chcę przeżywać tylko w otoczeniu przyjaciół - przekazała.

Po rozstaniu każde z nich ułożyło sobie życie na nowo. Gitarzysta jest szczęśliwy u boku modelki, Sandry Kubickiej, a Blanka odnalazła miłość w ramionach Pawła, który rozkochał ją w sobie bez reszty. Okazuje się jednak, że nadal ma pamiątki po byłym partnerze.

Blanka jest aktywna w sieci, a obecnie wypoczywa na egzotycznym urlopie. Fani dopytywali ją o opalanie i to, że nie ma na jej ciele żadnych białych śladów od bikini. Przyznała, że opala się topless i odchyliła nieco figi, by pokazać jedną białą kreskę, którą ma na ciele.

Z racji tego, że tak dużo z was napisało do mnie wiadomość pt. "Tak strasznie zazdroszczę ci opalenizny", mogę wam pokazać, jaka jestem opalona. To jest jedyny biały pasek na moim ciele. Jestem raczej oszczędna w ubieraniu się, kiedy jest słońce i kiedy mogę - powiedziała.

Na nagraniu da się jednak dostrzec zupełnie coś innego. Gwiazda ma na sobie koszulkę z napisem You Rock, czyli logo odzieżowej marki, należącej do jej byłego partnera, a którą promuje obecnie Sandra Kubicka.

Ta sytuacja może nieco zdziwić, ale przypomnijmy, że zawsze podkreślała, że rozstali się z Alkiem w dobrych relacjach.

Sandra Kubicka i Baron | fot. AKPA
Sandra Kubicka i Baron | fot. AKPA
Sandra Kubicka - Premiera marki Barona | fot. AKPA
Sandra Kubicka - Premiera marki Barona | fot. AKPA
Sandra Kubicka i Baron - Premiera marki Barona | fot. AKPA
Sandra Kubicka i Baron - Premiera marki Barona | fot. AKPA
Blanka Lipińska w koszulce Barona
Blanka Lipińska w koszulce Barona
Baron - Premiera marki Barona | fot. AKPA
Baron - Premiera marki Barona | fot. AKPA
Sandra Kubicka i Baron
Sandra Kubicka i Baron
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także