Obecnie gwiazdy są na krótkich, ale bardzo romantycznych wakacjach we włoskim luksusowym resorcie Lake Como. Beyoncé z mężem nad piękne jezioro Como przyjechała malutkim czerwonym kabrioletem w stylu vintage. Zatem już wiadomo, że boska Bey i jej mąż przeżywają renesans swojego burzliwego związku.
Cieszymy się, że ich miłość kwitnie. Beyoncé w kurorcie pojawiła się w maskujących okularach i modnym dużym kapeluszu. Gwiazda miała dodatkowo spięte swoje bujne włosy w skromny kucyk, ale i tak bystre oko paparazzi nie dało się zwieść!