NewsyBarbara Kurdej-Szatan z wielkim brzuchem opala się w bikini. Widok jej krągłości przyprawia o zawrót głowy

Barbara Kurdej-Szatan z wielkim brzuchem opala się w bikini. Widok jej krągłości przyprawia o zawrót głowy

Basia Kurdej-Szatan - zdjęcie na łodzi
Basia Kurdej-Szatan - zdjęcie na łodzi
Elwira Szczepańska

21.08.2020 20:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Barbara Kurdej-Sztan wygląda kwitnąco w drugiej ciąży. Dowodzą tego jej kolejne fotografie, które publikuje na Instagramie. Aktorka już niedługo urodzi synka, póki co jeszcze rozkoszuje się stanem błogosławionym. Wybrała się też z rodziną nad wodę i zdjęcia z tego wyjazdu wpadły na jej Instagram.

Aktorka pozuje w bikini, a na pierwszym planie jest jej ogromny już ciążowy brzuszek. Jednak tym razem to hasztagi zwróciły uwagę fanów. Basia nie traci poczucia humoru.

Barbara Kurdej szatan w bikini z wielkim brzuszkiem

Barbara Kurdej-Szatan chętnie publikuje zdjęcia, na których eksponuje ciążowy brzuszek, udziela wywiadów, w których opowiada o czasie oczekiwania na maleństwo, które jest tak bardzo upragnione przez całą jej rodzinę. Wiadomo, że urodzi chłopca, dla którego wybrali imię Henryk. Chociaż termin porodu jest przewidywany na wrzesień, aktorka przewiduje, że nie doczeka planowanej daty i urodzi wcześniej:

Mam termin na połowę września, ale mam poczucie, że to się wydarzy wcześniej. Tak czuję! - wyznała niedawno w rozmowie z Super Expressem.

Na dzisiejszym zdjęciu, które opublikowała na Instagramie, także sugeruje, że czuje, że poród tuż tuż. Brzuszek jest już gigantyczny, a na fotografii, na której Basia pozuje w bikini, zdecydowanie jest na pierwszym planie. Kadry z rodzinnego wypoczynku nad wodą Kurdej-Szatan opatrzyła zabawnymi hasztagami, w których sugeruje, że jest wielka jak wieloryb i że tak właśnie mieszka jej brzdąc. Nie zapomniała podkreślić, że jej mąż jest niezwykle przystojny.

Uroki lata, no bosko jest ! Mam nadzieję, że zaraz tu nie urodzę :P @rafal.szatan_this_is_me  #jestemwielorybem #copocząć #domekbrzdąca #zatomążprzystojny - napisała.

Ujęciem i poczuciem humoru Basi zachwyceni są jej obserwujący, którzy pocieszają ją, że już niedługo wróci do formy i że mimo wszystko wygląda przepięknie.

Barbara Kurdej-Szatan kupiła samochód
Barbara Kurdej-Szatan kupiła samochód
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan
Basia Kurdej-Szatan - zdjęcie na łodzi
Basia Kurdej-Szatan - zdjęcie na łodzi
Rafał Szatan na łodzi
Rafał Szatan na łodzi
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także