NewsyBasia Kurdej-Szatan i jej mąż popłynęli na luksusowy rejs. Nie szczędząc pocałunków, pokazali gorące zdjęcia wprost z łóżka

Basia Kurdej-Szatan i jej mąż popłynęli na luksusowy rejs. Nie szczędząc pocałunków, pokazali gorące zdjęcia wprost z łóżka

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan
Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan
08.05.2022 08:40, aktualizacja: 08.05.2022 15:46

Basia Kurdej-Szatan to znana aktorka. Szerszej publiczności dała się poznać jako „blondynka z Playa”, co otworzyło drzwi do jej dalszej kariery.  Następnie zagrała w szeregu filmów oraz seriali. Wcieliła się w role w produkcjach, takich jak: Ciacho, 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, Barwy szczęścia

Tysiące widzów bardzo polubiło jej postać w M jak miłość. Niestety Basia pożegnała się z nią po swoim wpisie na temat funkcjonariuszy Straży Granicznej. Gwiazda nazwała ich mianem "morderców", co skłoniło prezesa TVP, Jacka Kurskiego, do zwolnienia jej z obsady formatu, co odbiło się sporym echem w sieci. Prezes nie odpuścił wpisu, który brzmiał w następujący sposób:

KUR*** !!!!!!!!!! KUR*** !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest kur*** „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Kur*** !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Kur*** !!!!!!!!

Po skandalu Kurdej-Szatan na krótko wycofała się z show-biznesu. Później jednak dostała nowe zawodowe angaże i ze zdwojoną siłą wróciła do mediów społecznościowych. W tych drugich chwali się teraz rodzinnym wyjazdem do Włoch. Basia zabrała do tego kraju męża, Rafała Szatana oraz dzieci, Hannę Henryka.

Basia Kurdej-Szatan w romantycznej sesji z mężem

Aktorka wrzuciła na Instagram wspólne ujęcia, do których zapozowała z ukochanym w kajucie statku. Obydwoje przytulają się na nich i całują. Tak romantyczne fotki to raczej rzadkość, jeśli chodzi o parę, która raczej nie wrzucała dotychczas tak odważnych zdjęć do social mediów.

To jest jedna z naszych najpiękniejszych podróży! Otaczające nas morze, woda.. uspokajająca.. a jednocześnie budząca ogromny szacunek. Wrażenia niezapomniane. Codziennie pobudka w innym mieście, to coś wspaniałego! W ciągu tygodnia byliśmy w trzech krajach dla miłośników zwiedzania taki rejs to idealne rozwiązanie. A w Polsce raczej nie jest to jeszcze popularne. Dlatego z ciekawością sprawdziliśmy jak takie wakacje wyglądają jesteśmy zachwyceni. No i ten statek… istny statek miłości przepięknie zaprojektowany. Czuliśmy się totalnie luksusowo. Mamy od Was mnóstwo pytań a propos rejsu, nagramy Wam live’a i wszystko opowiemy – Basia napisała w opisie albumu.

Więcej gorących fotek pary zobaczycie w galerii.

Lubicie Basię Kurdej-Szatan?

  • Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan
  • Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan
  • Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan
  • Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan
  • Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan
  • Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan
  • Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan
  • Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan
[1/8] Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także