NewsyKasprzykowski broni ukochanej po jej występie w "TTBZ": "Czas odświeżyć jury". Uderzył w Skrzynecką i wybuchła afera

Kasprzykowski broni ukochanej po jej występie w "TTBZ": "Czas odświeżyć jury". Uderzył w Skrzynecką i wybuchła afera

Bartek Kasprzykowski
Bartek Kasprzykowski
Krystyna Miśkiewicz
06.03.2021 16:00, aktualizacja: 06.03.2021 21:28

Wczoraj wystartowała nowa edycja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wokalne show z udziałem gwiazd od samego początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Fani z wypiekami na twarzy czekają na kolejne odcinki, w których mogą zobaczyć swoich ulubieńców w zupełnie innych odsłonach. Pierwszy docinek obfitował w wiele emocji i wzruszeń. Jurorzy mieli bardzo trudne zadanie, ponieważ uczestnicy bardzo wysoko zawiesili poprzeczkę.

Program otworzył występ zespołu Piersi, który wykonał swój wielki przebój Bałkanica. Na scenie towarzyszył im zwycięzca poprzedniej edycji, czy Czadomen. Później na scenę wkroczyli uczestnicy, którzy zaprezentowali się w przebojowych charakteryzacjach. Jury było zgodne co do tego, że najbardziej spodobało im się wykonanie Pawła Górala, który brawurowo wcielił się w Violettę Villas. Zebrał mnóstwo komplementów nie tylko za wokal, ale także za to, jak odegrał swoją postać.

Bartek Kasprzykowski broni Tamary Arciuch po jej występie w TTZB

Jako pierwsza z uczestników nowego sezonu na scenie pojawiła się Tamara Arciuch. Aktorka znana jest z pięknego wokalu. W pierwszym odcinku musiała jak najwierniej odtworzyć głos Anny German. Perfekcyjne wykonanie i wyjątkowo piękna charakteryzacja oczarowały cały jurorski skład, który nie szczędził jej komplementów. Jej występ bardzo pozytywnie oceniła także Kasia Skrzynecka:

Pierwszy odcinek nowej edycji to jest zawsze odcinek pełen tremy dla wszystkich uczestników. Nie bez powodu pierwszej piosenki otwierającej nową edycje nie można powierzyć komuś, kto nie wiadomo jak wypadnie. Tamara - przepiękna piosenka, myślę, że jak najbardziej godna powitania wiosny i nowej edycji. Ty charyzmatyczna, cudowna. Jako aktorce powierzają tobie rolę takich bardzo charakternych kobiet, a ty mi się zawsze kojarzysz właśnie z kobietą, która jest taka pełna wdzięku, która potrafi być bardzo subtelna – skwitowała wokalne popisy Arciuch, Skrzynecka.

Niestety słowa Kasi nie znalazły odzwierciedlenia w przyznawanej punktacji. Aktorka dała swojej koleżance po fachu jedynie 4 punkty. Nie spodobało się to ukochanemu Arciuch, który swoje niezadowolenie wyraził na Instagramie.

Jak Wasze wrażenia po pierwszym odcinku? Anna German to niepowtarzalny, cudowny głos. Trochę mnie onieśmielił jej geniusz... – podpisała zdjęcie z TTBZ aktorka.

Bartek Kasprzykowski nie szczędził przykrych słów pod adresem jurorki:

Byłaś NAJLEPSZA. Kasia Skrzynecka nie poznała się na tym, ale po kliku latach zasiadania w tym jury, nie dziwi mnie to, ani trochę. Może czas odświeżyć to grono. Byłaś FENOMENALNA – napisał pod zdjęciem Arciuch, Kasprzykowki.

Po tych słowach w sieci rozgorzała prawdziwa dyskusja. Część osób zgodziła się z Bartkiem, a w obronie Kasi stanął prowadzący show Piotr Gąsowski, który nie mógł uwierzyć w to, co przeczytał:

@kasprzykowskibartek Bartek! Nie wierzę, że to napisałeś o @katarzyna_skrzynecka_official ... Tak ! Tamara była wspaniała, jestem jej fanem, ale to nie ma nic wspólnego z tym co ze zdumieniem tu przeczytałem... Ty, jako osoba, która z programem była tak długo związana, siedziałeś obok Kasi, wiesz, jak trudno jest oceniać kolegów, nawet jeśli to jest tylko zabawa, Ty wiedząc to wszystko, piszesz o „odświeżeniu” jurorskiego grona?! I to w publicznym poście ?! Bartek?! Serio? Przykre to jest... A może ktoś Ci się włamał na konto, i napisał za Ciebie?! Powiedz, że to nie Ty... Pozdrawiam! – napisał Piotr Gąsowski.

Nie musiał on długo czekać na ripostę Bartka, który nadal zaciekle bronił swojej partnerki:

@piotr.gasowski.official nie wiem, co Cię tak wzburzyło, Piotrze, „odświeżanie” jury miało już miejsce wielokrotnie, to nic w tym programie nowego. Z oceną Kasi się nie zgadzam, mam do tego prawo, tak jak wielu innych, tym bardziej, że przyznanie 4 pnkt. za ten występ... i tak jak Ty powyżej emocjonalnie odniosłeś się do mojego wpisu, tak ja do tej oceny. Czy to zrozumiałe?

W konflikt, który nawiązał się w komentarzach, włączyli się także internauci. Jedna z fanek napisała, że brakuje jej Bartka w roli jurora tego show. Aktor odpowiedział w zaskakujący sposób:

Bagno telewizji, za dużo złego – odpisał jej Kasprzykowski.

Pierwszy odcinek 14. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo wywołał więcej emocji, niż można się było spodziewać.

Występ Tamary Arciuch poniżej.

Tamara Arciuch jako Anna German -  Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14
Tamara Arciuch jako Anna German - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14
Tamara Arciuch – Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14
Tamara Arciuch – Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14
Tamara Arciuch – Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14
Tamara Arciuch – Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14
Tamara Arciuch, Bartłomiej Kasprzykowski na premierze filmu Raz, jeszcze raz
Tamara Arciuch, Bartłomiej Kasprzykowski na premierze filmu Raz, jeszcze raz
Bartek Kasprzykowski broni Tamary Arciuch
Bartek Kasprzykowski broni Tamary Arciuch
Tamara Arciuch jako Anna German - TTZB
Tamara Arciuch jako Anna German - TTZB
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także