Pisarka dodała, że nie chce się mieszać w tę relację. Nie ujawniła więc pikantnych szczegółów, bo uważa, że nic jej do tego:
Baron pochwalił się nową sesją. Zdjęcia zrobiła Sandra Kubicka?
W niedzielę Baron udostępnił nowy post na Instagramie. Dodał trzy zdjęcia, na których pozuje na tarasie. Na jednym z nich patrzy w dal, na kolejnych prosto w obiektyw. Jest ubrany w jasne spodnie i kolorystycznie dopasowaną koszulę. W opisie podkreślił, że ma za sobą wspaniały dzień:
Część internautów odpowiedziała na postawione pytanie. Są też tacy, którzy uważają, że Baron pozował na tarasie Sandry Kubickiej i to prawdopodobnie modelka zrobiła zdjęcie:
- Jeszcze nie ochłonęłam po wczorajszym koncercie w Zabrzu, więc u mnie będzie po sobocie od razu poniedziałek.
- To Kubickiej taras i pufy.
- Ale ciacho. Zakochana jestem w tobie. Mam ciebie w sercu.
Sandra Kubicka nie skomentowała, czy rzeczywiście u niej w mieszkaniu powstały wspomniane fotografie. Pewne jest za to, że modelka i jej nowy partner spędzają mnóstwo czasu razem, o czym ta przekonywała w rozmowie z Jastrząb Post:
Cały wywiad modelki na temat nowego ukochanego możecie zobaczyć poniżej.