NewsyBaby shower Basi Kurdej-Szatan pełen gwiazd. Ona wie, jak się dobrze bawić. A jakie dekoracje!

Baby shower Basi Kurdej-Szatan pełen gwiazd. Ona wie, jak się dobrze bawić. A jakie dekoracje!

Baby shower Barbary Kurdej-Szatan
Baby shower Barbary Kurdej-Szatan
Elwira Szczepańska
26.08.2020 17:20, aktualizacja: 26.08.2020 22:48

Barbara Kurdej-Szatan już wkrótce ponownie zostanie mamą. Chociaż termin porodu ma wyznaczony na połowę września, to czuje, że urodzi wcześniej, o czym opowiedziała w rozmowie z Super Expressem:

Mam termin na połowę września, ale mam poczucie, że to się wydarzy wcześniej. Tak czuję! – wyznała w rozmowie z Super Expressem.

Powita na świecie synka, którego prawdopodobnie nazwie Henryk. To imię, które wybrała Hania, córka aktorki. Może się to jednak zmienić, o czym Basia przekonywała w rozmowie z Jastrząb Post:

Na razie imię to Henio, ale zobaczymy dopiero po narodzinach, czy utrzymamy ten pomysł i czy imię będzie pasowało do naszego małego brzdąca — mówiła w rozmowie z Jastrząb Post.

Czas ciąży i radosnego oczekiwania się kończy, termin porodu już coraz bliżej, więc Basia zorganizowała popularny ostatnio wśród przyszłych mam baby shower.

Barbara Kurdej-Szatan urządziła baby shower. Zdjęcia

Jeszcze niedawno Basia korzystała z uroków pogody i wygrzewała się nad wodą. Przyszedł czas na to, żeby pobawić po raz ostatni w ciąży w gronie przyjaciółek, więc urządziła baby shower.

Imprezę z przepięknymi dekoracjami zorganizowała w wyjątkowym miejscu, w Ednorfinie w Pałacu Zamoyskich, które już znamy z wielu imprez, między innymi Polsat wybiera je na swoje ramówki. Baby shower miała tam także stosunkowo niedawno Maja Hyży.

Zdjęcia z imprezy Basi pojawiły się na profilach jej przyjaciółek, między innymi Agnieszki Mrozińskiej, która urocze fotografie opisała:

To był bajkowy BABY SHOWER mojej cudownej Basiutku @kurdejszatan ze wspaniałymi Babeczkami w @endorfinafoksalBasiutku LOVE U

Zachwycona imprezą była także Ada Fijał. Która przekornie zapytała internautów, czy domyślają się, jakiej płci będzie maluszek.

Przepiękny #babyshower naszej kochanej Basi @kurdejszatan w towarzystwie super dziewczyn, które mają prawdziwą kobiecą moc. Żyj nam 200 lat Basia, bo jesteś super człowiekiem.To jak myślicie, będzie dziewczyna czy chłopak?

Barbara Kurdej-Szatan, nie dość, że wyglądała zjawiskowo w czarnej sukience i różowej, długiej kamizelce, to jeszcze promieniała szczęściem i pozytywną energią. Dekoracje, utrzymane w delikatnych odcieniach błękitu i bieli były wyjątkowe. Udane przyjęcie, pełne przepięknych kobiet, tylko zobaczcie zdjęcia w galerii.

  • Barbara Kurdej-Szatan i Ada Fijał - baby shower Basi
  • Barbara Kurdej-Szatan i Agnieszka Mrozińska - baby shower Basi
  • Barbara Kurdej-Szatan i jej goście na baby shower
  • Barbara Kurdej-Szatan - baby shower
  • Barbara Kurdej-Szatan i Ada Fijał - baby shower Basi
  • Barbara Kurdej-Szatan i jej goście na baby shower
  • Barbara Kurdej-Szatan i Ada Fijał - baby shower Basi
  • Barbara Kurdej-Szatan i Agnieszka Mrozińska - baby shower Basi
  • Barbara Kurdej-Szatan i Agnieszka Mrozińska - baby shower Basi
[1/9] Barbara Kurdej-Szatan i Ada Fijał - baby shower Basi
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także