Szukaj

Maja Hyży zrobiła baby shower w ulubionym lokalu Polsatu. Oprowadziła nas z kamerą i wygadała się nt. imienia córki

Maja Hyży - baby shower

Maja Hyży - baby shower

Maja Hyży urządziła baby shower. Na przyjęciu pojawiły się przyjaciółki, koleżanki, znajome. Każda osoba pojawiła się z jakimś prezentem dla mamy i jej córeczki, która wkrótce pojawi się na świecie. Zobaczcie.

Nadejście dziecka to wspaniały pretekst, by zorganizować przyjęcie. Maja Hyży nie należy do wyjątków i postanowiła uczcić fakt, że wkrótce na świecie pojawi się jej wymarzona córeczka.

O tym, że jest w ciąży, poinformowała w kwietniu. W rozmowie z Jastrząb Post mówiła, że jest na etapie kompletowania wyprawki dla maluszka i powoli przygotowuje się do porodu:

Uważam, że wszystko w swoim czasie i powoli, powoli. Nie nakręcać się, nie stresować niepotrzebnymi tematami. Wszystko po kolei – całą wyprawkę pomału składam sobie na kupkę i na pewno ze wszystkim zdążę. Wiem już, jaka będzie jej kolorystyka, ale nie powiem.

Niedawno rozwiała wszelkie wątpliwości i dodała post, w którym zdradziła, że na świat przyjdzie wymarzona dziewczynka:

It’s a GIRL. Moja wymarzona, wyczekana dziewczynka.

Przyszedł czas na przyjęcie, które stało się od kilku lat bardzo modne wśród przyszłych mam.

Maja Hyży urządziła baby shower

Baby shower to impreza, na której wręcza się prezenty przyszłej mamie i maleństwo, które ma się pojawić na świecie. Organizuje się je w ostatnich tygodniach ciąży.

Maja Hyży także postanowiła celebrować ten moment w gronie życzliwych sobie osób. Zorganizowała baby shower w Ednorfinie w Pałacu Zamoyskich. które jest miejscem, w którym Polsat organizuje swoje ramówki. Jest luksusowo. Dekoracje były utrzymane w kolorystyce kojarzonej z dziewczynkami – są różne odcienie różu i złoto. Na stołach pojawiły się przysmaki. Dla każdego coś dobrego – od lekkich sałatek, po słodkie przekąski.

Maja Hyży - baby shower

Maja Hyży – baby shower

Przyszła mama wyglądała świetnie, w kwiecistej sukience i wianku na głowie, widać, że stan odmienny jej służy. Przygotowano dla niej specjalny fotel z polskiej wikliny, na którym czekała na nią piękna maskotka. Z szerokim uśmiechem przyjmowała gratulacje i cieszyła się z otrzymanych prezentów.

Nie mogło zabraknąć siostry piosenkarki, jej najbliższej przyjaciółki oraz innych bliskich osób. Maja, szczęśliwa, podzieliła się wszystkim na Instastory.

Maję odwiedziła także nasz reporterka, Karolina Motylewska. To jej Hyży zdradziła, że wybrała już imię dla córeczki, które zaczyna się na literkę A. Zobaczcie wideo.

 


Maja Hyży - baby shower

Maja Hyży - baby shower

Maja Hyży - baby shower

Maja Hyży - baby shower

Maja Hyży - baby shower

Maja Hyży - baby shower

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×