NewsyAnna Wendzikowska pokazała mamę! Wcześniej mówiła, że od lat nie ma z nią kontaktu. "Z mamcią"

Anna Wendzikowska pokazała mamę! Wcześniej mówiła, że od lat nie ma z nią kontaktu. "Z mamcią"

Anna Wendzikowska
Anna Wendzikowska
Krystyna Miśkiewicz
28.07.2023 18:30, aktualizacja: 28.07.2023 21:12

Anna Wendzikowska jest dobrze znana widzom TVN. Przez 15 lat pojawiała się na ekranach telewizorów Dzień Dobry TVN jako ekspertka od Hollywood. Na swoim koncie ma wywiady z gwiazdami największego formatu. W 2022 roku dziennikarka zdecydowała się zakończyć swoją współpracę ze stacją TVN, co było prawdziwym zaskoczeniem.

Z czasem dodała w sieci post, w którym przekazała, że była ofiarą mobbingu. Wyjaśniła też, z jakimi problemami musiała się mierzyć. Ania nie miała także łatwo jeżeli chodzi o życie prywatne. Gwiazda po nieudanych związkach jest samotną mamą dwóch córek. W jednym z wywiadów wyjawiła również, że nie ma najlepszych wspomnień z dzieciństwa. Zdaje się, że jej relacje z mamą się poprawiły.

Anna Wendzikowska pokazała mamę

Anna Wendzikowska jest aktywną użytkowniczką Instagrama. Gwiazda spełnia się również jako influencerka, ale pokazuje sporą ilość kadrów z życia prywatnego. Dziennikarka mnóstwo czasu spędza, podróżując i zwiedzając najróżniejsze zakątki globu. Niedawno była z córeczkami w Kanadzie, a teraz wybrała się do Baku. W podróży towarzyszy jej mama.

Z mamcią - podpisała zdjęcie.

Panie zapozowały razem w samolocie i widać, że cieszą się na wspólnie spędzony czas. Jeszcze niedawno jednak Ania nie wypowiadała się o rodzinnym domu w samych superlatywach. Wręcz przeciwnie padło wiele gorzkich słów. Wyznała nawet, że jej córeczki nie poznały swoich dziadków.

Anna Wendzikowska o swoim dzieciństwie

Anna Wendzikowska w wywiadzie dla Bez kompromisów wspominała czasy dzieciństwa. Okazało się, że niezbyt dobrze wspomina czas spędzony z rodzicami. Przyznała, że rodzice stawiali jej wygórowane wymagania, ale to nie był jedyny powód, dla którego postanowiła zerwać więzy z rodzicami. Przekazała, że byli oni uzależnieni od alkoholu.

Włamywanie się do domu z policją i karetką, wożenie rodziców na detoks i przywożenie z detoksu – przyznaje była gwiazda TVN. Przyznała, że nawet po tym, jak opuściła rodzinny dom, czuła się za nich odpowiedziała: Jako młoda mama, z dzieckiem pod pachą dobijałam się do domu rodziców, bo nie wiedziałam, czy jeszcze żyją.

Wygląda na to, że relacje uległy zmianie i wszystko idzie w dobrą stronę.

  • Anna Wendzikowska szczerze o depresji
  • Anna Wendzikowska z córkami
  • Anna Wendzikowska z córkami
  • Anna Wendzikowska odwołuje podróż
  • Anna Wendzikowska z mamą
  • Jak Anna Wendzikowska wygląda bez grama makijażu?
  • Anna Wendzikowska o depresji
  • Anna Wendzikowska - Halloween 2022
[1/8] Anna Wendzikowska szczerze o depresji
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także