NewsyAnna Mucha pokazała smutne nagranie. Zawiódł nie tylko partner, ale też najlepsza przyjaciółka. Ma złamane serce. "Przed nami trzęsienie ziemi"

Anna Mucha pokazała smutne nagranie. Zawiódł nie tylko partner, ale też najlepsza przyjaciółka. Ma złamane serce. "Przed nami trzęsienie ziemi"

Anna Mucha
Anna Mucha
Krystyna Miśkiewicz

07.10.2022 09:40, aktual.: 07.10.2022 15:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Mucha karierę w show-biznesie zaczęła, mając zaledwie kilka lat. Aktorka od dawna pnie się po kolejnych szczeblach i ma już ugruntowaną pozycję w show-biznesie. Wspaniale odnajduje się na dużym ekranie, gdzie ma na koncie kultowe role. Jedną z nich jest między innymi kreacja w serii dwóch ostatnich części filmu Kogel-Mogel. Ostatnio premierę miał kolejny obraz z jej udziałem, czyli Niewidzialna wojna, gdzie wcieliła się matkę Patryka Vegi.

Wspaniale czuje się też, występując na żywo przed publicznością. Nie tylko gra w sztukach teatralnych, ale została również odnoszącą sukcesy producentką. Od jakiegoś czasu świetnie układa się jej życie prywatne. Po rozstaniu z Marcelem Sorą, z którym doczekała się dwojga dzieci, u jej boku pojawił się Jakub Wons. Para świetnie dogaduje się w pracy i poza nią. Teraz jednak gwiazda przekazała smutne wieści. Co się dzieje?

Anna Mucha przekazała smutne wieści dotyczące związku

Ania ma na swoim koncie wiele ról, ale to serial M jak Miłość sprawił, że ma najliczniejsze grono fanów. Tam od dwóch dekad wciela się w postać Magdaleny Marszałek, a scenarzyści dbają o to, by jej wątek wciąż dostarczał widzom wielu emocji. Zdecydowanie nie pozwalają się aktorce nudzić i szykują dla niej prawdziwe wyzwania.

Od kilku lat grana przez Muchę bohaterka jest szczęśliwą żoną Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Chociaż wydawali się być idealną parą, to ukochany Madzi dopuścił się zdrady. Wątek pary fani serialu śledzili z zapartym tchem. O skoku w bok męża serialowej postaci wiedzieli wszyscy z otoczenia żony prawnika, a nawet jej najlepsza przyjaciółka, czyli Kinga – w tej roli od pierwszego odcinka serialu oglądamy Kasię Cichopek.

Ania zamieściła w sieci nagranie, na którym możemy zobaczyć, że serialowa Madzia po wielu miesiącach dowiaduje się o niewierności męża, a także o tym, że Zduńska wiedziała o całej sprawie, co rani ją jeszcze bardziej:

Magda już wie… Kochani, przed nami trzęsienie ziemi… a to dopiero początek! Będzie się działo…@mjakmilosc.official ależ jestem ciekawa Waszego zdania, opinii, tego jak oceniacie te historie. co będzie dalej z Magda i Andrzejem…?

Pod postem rozgorzała gorąca dyskusja na temat przyszłości związku Madzi i Andrzeja, a także dalszej przyjaźni kobiety z Kingą. Najbliższe odcinki serialu zapowiadają się naprawdę emocjonująco.

Co dalej z małżeństwem Budzyńskich? Czy Magda zdoła jeszcze zaufać Kindze? Odpowiedź przyniosą najbliższe tygodnie.

  • M jak miłość, Kamil (Marcin Bosak), Kinga (Katarzyna Cichopek), Anka (Weronika Rosati), Magda (Anna Mucha)
  • Kasia Cichopek i Anna Mucha
  • Anna Mucha i Kasia Cichopek kadr z serialu M jak Miłość
  • Kasia Cichopek kadr z serialu M jak Miłość
  • Kasia Cichopek i Anna Mucha
  • Anna Mucha i Katarzyna Cichopek na planie "M jak miłość"
  • M jak miłość, Magda (Anna Mucha), Kinga (Katarzyna Cichopek)
  • Anna Mucha i Katarzyna Cichopek
  • Anna Mucha i Katarzyna Cichopek w M jak miłość
  • Kasia Cichopek i Anna Mucha
[1/10] M jak miłość, Kamil (Marcin Bosak), Kinga (Katarzyna Cichopek), Anka (Weronika Rosati), Magda (Anna Mucha)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także