Anna Mucha w klasycznej czerni na premierze filmu Vegi. Pokazała sporo ciała, ale hitem jej stylizacji okazała się torebka

Anna Mucha na premierze

Anna Mucha na premierze

Anna Mucha zachwyciła elegancką stylizacją na premierze filmu Niewidzialna wojna. Niewielka oryginalna torebka kradła uwagę. Jak wyglądała aktorka?

Anna Mucha zdobyła sympatię milionów Polaków grą w takich produkcjach jak: Młode Wilki 1/2, Chłopaki nie płaczą, Och Karol 2, Wkręceni 2 czy M jak miłość. Regularnie pojawia się również na deskach teatrów. Zadebiutowała też jako producentka sztuki Przygoda z ogrodnikiem.

Na tym jednak nie poprzestała. Przez kilka miesięcy pracowała również w telewizji, jako reporterka programu Dzień Dobry TVN, dla którego prowadziła cykl podróżniczy Mucha nie siada. Mieszkała też w Nowym Jorku, gdzie uczyła się aktorstwa u najlepszych. Kiedy wróciła, przyjęła propozycję udziału w programie Jak oni śpiewają, w którym udało jej się zająć 5. miejsce.

W 2009 roku występowała w Tańcu z gwiazdami. Trenował ją Rafał Maserak, z którym udało jej się wygrać taneczne show. Sprawdziła się także w roli jurorki w You Can Dance – Po prostu tańcz oraz Dance Dance Dance.

Ostatnio wszechstronna aktorka zagrała w autobiografii Patryka Vegi. Jak wyglądała na premierze?

Jak wyglądała Anna Mucha na premierze Niewidzialnej wojny?

W czwartek 29 września miała miejsce premiera filmu Niewidzialna wojna – autobiografii słynnego reżysera Patryka Vegi.

Niewidzialna wojna to film, w którym według wszelkich zapowiedzi, mamy poznać prawdę o tym, jakim człowiekiem jest Patryk Vega. Padają szumne zapowiedzi, że dowiemy się rzeczy o najbardziej kontrowersyjnym polskim reżyserze – czytamy na Na ekranie.

Podczas pokazu nie zabrakło gwiazd, w tym Rafała Zawieruchy, który wcielił się w Vegę i wspomnianej już Anny Muchy, grającej jego matkę.

Tego wieczoru Mucha postawiła na elegancką, klasyczną czerń. Aktorka miała na sobie długą suknię bez ramiączek, z dekoltem w kształcie serca i długim rozporkiem, który eksponował zgrabne nogi gwiazdy. Dobrała do tego czarne szpilki, a z całej stylizacji najbardziej wyróżniała się niewielka, ozdobiona kryształkami torebka w kształcie magnetofonu kasetowego. Delikatny makijaż i rozpuszczone włosy dopełniały całości. Na imprezie towarzyszył jej ukochany Jakub Wons.

Zdjęcia w naszej galerii.


Anna Mucha - premiera filmu Niewidzialna wojna

Anna Mucha - premiera filmu Niewidzialna wojna

Anna Mucha - premiera filmu Niewidzialna wojna

Anna Mucha - premiera filmu Niewidzialna wojna

Anna Mucha - premiera filmu Niewidzialna wojna

Anna Mucha - premiera filmu Niewidzialna wojna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×