NewsyZaskakujący wpis na profilu Anny Muchy. Wprost padły słowa o bankructwie. "Dzieci muszą sprzedawać lemoniadę"

Zaskakujący wpis na profilu Anny Muchy. Wprost padły słowa o bankructwie. "Dzieci muszą sprzedawać lemoniadę"

Anna Mucha
Anna Mucha

08.05.2022 09:20, aktual.: 08.05.2022 15:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Mucha od dzieciństwa występuje w filmach i serialach. Jako mała dziewczyna wcieliła się w jedną z ról w filmie Lista Schindlera w reżyserii Stevena Spielberga. W kolejnych latach święciła sukcesy w polskich produkcjach. Wiele osób może ją kojarzyć z komedii Chłopaki nie płaczą i filmu sensacyjnego Młode wilki 1/2. Ogólnokrajowy rozgłos przyniosła jej jednak rola Magdy w telenoweli M jak miłość. Utalentowana gwiazda nie dała się zaszufladkować.

W odróżnieniu do wielu innych gwiazd serialu, dostała masę angaży, z których skorzystała, jeszcze bardziej podbijając popularność. Szczególnie chętnie współpracuje z nią Patryk Vega. Reżyser obsadził ją w dwóch hitowych produkcjach: gangsterskim filmie Pitbull. Nowe porządki i w dramacie Miłość, seks i pandemia. W tej drugiej produkcji nie zabrakło odważnych scen z jej udziałem, co specjalnie nie dziwi, bo 42-latka wciąż cieszy się piękną figurą. Fani przekonali się o tym, gdy ostatnio dodała fotki  z okazji urodzin.

Mucha nie wykorzystuje social mediów tylko do dodawania swoich odważnych zdjęć. Ostatnio zamieściła na Instastory ujęcie, na którym widać jej dzieci, gdy akurat sprzedają lemoniadę. Chwilę późnej gwiazda weszła w interakcję z fanami i zamieściła dość oryginalny wpis.

Anna Mucha o bankructwie. Co napisała?

Gwiazda ponownie udostępniła zdjęcie przedsiębiorczych dzieci i napisała do fanów:

A! Konkurs! Poproszę o dopisanie do tego zdjęcia historii i nagłówków godnych dziennikarzy "SE"! Dla najlepszego lemoniada! Za darmo!

Wierni fani zareagowali i zasypali Annę odpowiedziami. Ktoś nawet przerobił ujęcie z Wiadomości TVP i podstawił do niego zdjęcie pociech aktorki.

Dodatkowo napisał na pasku informacyjnym:

Mucha na skraju bankructwa. Dzieci muszą sprzedawać lemoniadę.

Mucha nie kryła, że przeróbka bardzo ją rozśmieszyła, przez co udostępniła ją w swojej relacji. Niestety nie wiemy, jakie pomysły na stworzenie nagłówków mieli inni fani, ponieważ aktorka jeszcze nie udostępniła ich prac. Niecierpliwie na to czekamy.

  • Anna Mucha i Marcel Sora z dziećmi
  • Anna Mucha obchodzi urodziny
  • Anna Mucha obchodzi urodziny
  • Anna Mucha, Jakub Wons - premiera filmu „Miłość, seks & pandemia"
  • Anna Mucha, Jakub Wons - premiera filmu „Miłość, seks & pandemia"
  • Anna Mucha z nietypową inicjatywą dla fanów
  • Anna Mucha o bankructwie
  • Dlaczego Anna Mucha nie pokazuje twarzy dzieci?
[1/8] Anna Mucha i Marcel Sora z dziećmi
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także