NewsyAnna Lewandowska wyznała, na czym NAPRAWDĘ polega jej praca. Tego internauci nie widzą na co dzień

Anna Lewandowska wyznała, na czym NAPRAWDĘ polega jej praca. Tego internauci nie widzą na co dzień

Anna Lewandowska o swojej pracy (fot. KAPiF)
Anna Lewandowska o swojej pracy (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
19.04.2024 14:05

Zarobki i praca Anny Lewandowskiej budzą powszechnie zainteresowanie wśród Polaków. Chociaż nieszczególnie lubi chwalić się jej szczegółami, na swoim Instagramie "Lewa" napisała, co tak naprawdę stanowi większość jej obowiązków zawodowych. Podkreśliła, że w internecie próżno tego szukać.

Jej profil instagramowy należy do jednych z najpopularniejszych w polskim show-biznesie. Za jego pośrednictwem Anna Lewandowska informuje fanów o swoich nadchodzących projektach, pokazuje scenki z życia prywatnego, a czasami nawet chwali się pracą. Nie wszyscy wiedzą jednak, na jakich polach faktycznie udziela się sportsmenka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Anna Lewandowska o swojej pracy

Na swoim instagramowym story Lewandowska rzuciła trochę światła na temat tego, czym zajmuje się w pracy przez większość czasu. Jak wyznała, spotkania i telekonferencje to dla niej chleb powszedni. Na ogół nie pokazuje tego na swoich social mediach, dlatego jej fani mogą nie zdawać sobie sprawy, z czym żona kapitana polskiej reprezentacji mierzy się codziennie.

Zaznaczyła również, że internauci nie widzą pracy zespołów podlegających pod jej firmę. Jest wdzięczna każdej osobie, która angażuje się w prężne działanie Food by Ann. Podziękowała pracownikom:

Jak wiecie, moja praca w głównej mierze polega na spotkaniach/telekonferencjach, czego często tutaj na Instagramie nie widać. Tak samo nie widać tu moich wspaniałych zespołów, które pracują ze mną na co dzień.

Lewandowska ma kilka nowych projektów na głowie

"Lewa" wyznała również, że obecnie wspólnie ze swoimi zespołami siedzi nad kilkoma projektami, które już wkrótce ujrzą światło dziennie. Co to takiego będzie? Na razie jest to owiane mgiełką tajemnicy.

Pracujemy teraz nad kilkoma projektami, jestem na maksa podekscytowana. Dziękuję, team! - dodała.
Na czym polega praca Anny Lewandowskiej? (fot. KAPiF)
Na czym polega praca Anny Lewandowskiej? (fot. KAPiF)© KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także