Teraz włączyła się w kolejną akcję charytatywną na rzecz chorego chłopca Gabrysia. Na jej Facebooku pojawił się apel o pomoc. Trenerka przekazała na licytację miejsce na swój obóz treningowy. Pieniądze z akcji zostaną przeznaczone na leczenie dziecka, które urodziło się z połową serduszka.
Ta informacja podzieliła fanów trenerki. Jednak zdecydowana większość doceniła, że nie jest jej obcy los dzieci.
- Trzymam kciuki wiem co to znaczy sama pomagam chorym dzieciom czasami jest ciężko, ale są ludzie o dobrym sercu ☺?
- Piękna akcja:)Brawo ty❤
- Pani Aniu !!!!!!!!!!!!!!! Oby było jeszcze więcej osób z takim wielkim serduchem jak Pani. Piękny gest.
- Masz wspaniałe serce
W pomoc włączyli się również inni, m.in. Joanna Jóźwik, Julia Kamińska, Kamil Stoch oraz Robert Lewandowski. Pięknie!