Anna Lewandowska w wyjątkowy sposób uczciła urodziny swojej suczki. Fani chcieliby być na jej miejscu! Bella jest traktowana jak królowa

Anna Lewandowska zyskała sławę dzięki małżeństwu z najzdolniejszym polskim piłkarzem – Robertem Lewandowskim. Z czasem udowodniła, że podobnie jak mąż jest człowiekiem sukcesu. Zaczęła uczyć Polki fitnessu, układać diety i sprzedawać dietetyczne produkty. Piłkarz w jednym z wywiadów zdradził, skąd wziął się pomysł na biznes jego żony.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska
Sporo o tym mówią okoliczności powstania pierwszej firmy. Ania robiła mi słynne kulki mocy, które zabierałem na mecze. Koledzy z szatni z Bayernu zaczęli mi je w końcu podkradać, Ania robiła więc ich coraz więcej i tak ostatecznie narodził się pomysł założenia firmy. Czasami "ten" moment przychodzi sam, tylko trzeba wiedzieć, kiedy w to wejść – powiedział Forbesowi.

Na co dzień małżonkowie wiele uwagi poświęcają swoim uroczym córkom: Klarze Laurze. Członkiem rodziny jest również pies, suczka imieniem Bella, należąca do rasy hybrydowej cavoodle. Ta stosunkowo nowa rasa nie jest jeszcze uznawana przez Związek Kynologiczny w Polsce, przez co zakup takiego psiaka przez Lewandowskich wzbudził wiele emocji w mediach społecznościowych.

Anna Lewandowska świętuje urodziny psa

19 stycznia Ania uczciła pierwsze urodziny Belli specjalnym filmem. Najpierw pokazała kadry ze wspólnych zabaw z jubilatką, po czym przypomniała archiwalne ujęcia z psiakiem w roli głównej. W opisie wideo napisała krótko:

Nasza kochana Bella skończyła już roczek! Happy Birthday. Dajesz Nam tyle radości.

W sekcji komentarzy pojawiła się moc życzeń urodzinowych.

  • Już? Pamiętam jak dopiero co się u Was pojawiła. Dużo zdrówka dla małej.
  • Dużo pysznych smaczków dla Belli.
  • Takie niepozorne a ile dodatkowo szczęścia wnosi do domu. Wszystkiego psiego Bella.
  • Jak ten czas leci ! Jest kochana śliczna i daje Wam i Wy jej dużo miłości i radości. Zdrowia dla Belli.

Nie zabrakło też wypowiedz internautów, którzy... zazdroszczą psu takiego traktowania!

Chce być tym psem – napisała jedna z użytkowniczek, dostając za tę wypowiedź kilka "polubień".

To już lekka przesada, co nie zmienia jednego: Bella ma wspaniałych właścicieli.

Obrazek
Anna Lewandowska
Obrazek
Anna Lewandowska świętuje urodziny psa
Obrazek
Anna Lewandowska świętuje urodziny psa
Obrazek
Tak podróżuje pies Lewandowskich
Obrazek
Anna Lewandowska w Twoim Stylu
Obrazek
Anna Lewandowska
Wybrane dla Ciebie
ZACZEKAJ! ZOBACZ, CO TERAZ JEST NA TOPIE