ModaAnna Lewandowska i Oliwia Bieniuk zaczęły ubierać się tak samo! Ich różowa bluza to sprzedażowy hit!

Anna Lewandowska i Oliwia Bieniuk zaczęły ubierać się tak samo! Ich różowa bluza to sprzedażowy hit!

Anna Lewandowska i Oliwia Bieniuk
Anna Lewandowska i Oliwia Bieniuk
Elwira Szczepańska
23.07.2018 05:00

Choć Anna Lewandowska jest przede wszystkim trenerką i specjalistką od żywienia, a jej diety i ćwiczenia pomogły już naprawdę wielu Polkom, jest również świetnym przykładem kobiety, która wie jak się ubrać. Jej stylizacje są zawsze modne, trafione i świetnie podkreślają wysportowaną sylwetkę gwiazdy, która każdego dnia motywuje setki kobiet do tego, by zmieniły swoje życie. Nic dziwnego, że młode dziewczyny biorą z niej przykład.

Oliwia Bieniuk kilka dni temu pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem w różowej i słodkiej jak wata cukrowa stylizacji. Fani śmiali się, że wybrała ciuchy pod kolor roweru, w równie pastelowym odcieniu. Największą furorę zrobiła jej bluza i nie, nie wydaje wam się – gdzieś już ją widzieliście. Jakiś czas temu paparazzi przyłapali Lewandowską na zakupach z ukochanym mężem, Robertem Lewandowskim, w identycznej bluzie.

Różowa bluza Pina Colada – marka i cena

To cudo wyszło spod rąk polskiej marki, PLNY LALA. Różowa bluza z beżowym, szerokim paskiem pośrodku i napisem Pina Colada, stylizowanym na słynne logo Coca Coli będzie prezentowała się świetnie zarówno ze spodniami jak i z krótką spódniczką. Na stronie marki można obecnie kupić wersję w odwróconej kolorystyce - z przewagą beżu i różowym paskiem. Kosztuje 239 złotych, więc nie mało, ale jeśli będziemy o nią dbać, posłuży nam przez lata.

Jak wam się podoba?

  • Oliwia Bieniuk na rowerze
  • Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na zakupach
  • Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na zakupach
  • Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na zakupach
  • Anna Lewandowska w szortach na zakupach
  • Anna Lewandowska w szortach na zakupach
  • Bluza PLNY LALA
  • Bluza PLNY LALA
[1/8] Oliwia Bieniuk na rowerze
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także