NewsyAnita Włodarczyk zaszalała z kolorem i cięciem. Postawiła na bardzo odważny odcień

Anita Włodarczyk zaszalała z kolorem i cięciem. Postawiła na bardzo odważny odcień

Anita Włodarczyk
Anita Włodarczyk
Luiza Wojciechowska
18.09.2021 08:00, aktualizacja: 18.09.2021 16:04

Anita Włodarczyk cieszy się dużą sympatią fanów. Lekkoatletka, mistrzyni olimpijska i wielokrotna rekordzista w rzucie młotem nieraz zafundowała swoimi osiągnięciami ogromną radość Polakom. Na tegorocznych igrzyskach olimpijskich w Tokio po raz kolejny udowodniła, że jest najlepsza. Polka trzeci raz z rzędu wywalczyła złoty medal!

Sport jest dla Anity Włodarczyk całym światem, większość czasu spędza na treningach, przygotowując się do kolejnych zawodów. Jej znakami rozpoznawczymi są przede wszystkim profesjonalizm, pasja i pogoda ducha.

Nieczęsto można spotkać lekkoatletkę na salonach. Znacznie ważniejsze od błysku fleszy są dla niej osiągnięcia sportowe. Ale jeśli już zdecyduje się zaszczycić swoją obecnością na jakiejś imprezie branżowej lub gali, to robi to w wielkim stylu. Zazwyczaj na takie okazje wybiera proste, długie suknie, dopasowane do swojej sylwetki.

Anita Włodarczyk przefarbowała włosy. Odważny kolor

Od jakiegoś czasu można dostrzec, że Anita Włodarczyk eksperymentuje z wizerunkiem. Zdecydowanie stawia na kobiecość. Coraz częściej sportsmenkę można zobaczyć w makijażu. Tym razem jednak lekkoatletka zdecydowała się na ostre cięcie i zmianę koloru.

Nowa fryzura bardzo pasuje do kształtu twarzy i idealnie oddaje charakter olimpijki. Krótko przystrzyżone włosy dodają drapieżności, natomiast lekko różowy odcień blondu dodaje subtelności.

Autorem tej metamorfozy jest stylista fryzur gwiazd – Jarek Młotkowski, który zaraz po skończeniu stylizacji pochwalił się na Instagramie zdjęciem z mistrzynią olimpijską.

Super – pisze w komentarzu jedna z internautek

Jarosław Młotkowski współpracuje również m.in. z Marią Pakulnis, Joanną Przetakiewicz, Joanna Krupą.

Trzeba przyznać, że zmiana fryzury bardzo pozytywnie wpłynęła na wizerunek Anity Włodarczyk. Olimpijka wygląda znakomicie. A wam jak podoba się w takim wydaniu?

W naszej galerii możecie zobaczyć kilka odsłon gwiazdy.

  • Anita Włodarczyk
  • Anita Włodarczyk
  • Anita Włodarczyk
  • Anita Włodarczyk przefarbowała włosy na róż
  • Anita Włodarczyk
  • Anita Włodarczyk
  • Anita Włodarczyk
  • Anita Włodarczyk
[1/8] Anita Włodarczyk
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także