NewsyAnita Werner opowiedziała o chorobie ojca. Stoczyła prawdziwą batalię o jego życie

Anita Werner opowiedziała o chorobie ojca. Stoczyła prawdziwą batalię o jego życie

Anita Werner - jak wyglądałaby w długich włosach?
Anita Werner - jak wyglądałaby w długich włosach?
Krystyna Miśkiewicz

20.04.2021 16:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anita Werner jest doskonale znana widzom. Już od lat prowadzi na antenie TVN główne wydanie Faktów oraz program Fakty po Faktach na antenie TVN24. Od niemal dwóch dekad przedstawia Polakom najważniejsze informacje z kraju i ze świata. Chociaż wszyscy bardzo doskonale znają ją z ekranów telewizorów, to jej życie prywatne stanowi sporą tajemnicę. Wiadomo jednak, że od dłuższego czasu jest szczęśliwie zakochana.

Gwiazda zawsze starała się oddzielać grubą kreską życie zawodowe od swojej codzienności poza ekranem. Wszystko zmieniło się, gdy poznała Michała Kołodziejczyka. Dziennikarz i dyrektor Canal+Sport na nowo pomógł jej uwierzyć w miłość. Niesiona swoim wielkim szczęściem dziennikarka zaczęła publikować w social mediach fotografie ze swoim ukochanym, a razem zdecydowali się już nawet udzielić pierwszego wywiadu. Widać, że ich uczucie ma się doskonale, a fani Anity mocno trzymają kciuki za ten związek.

Anita Werner opiekuje się chorym ojcem

Agata Młynarska na oficjalnym profilu Fundacji TVN przeprowadziła rozmowy z osobami, które angażują się w działalność tej instytucji. Jej rozmówczynią była między innymi Anita Werner. Dziennikarka aktywnie wspiera wszystkie akcje fundacji i występuje w jej spotach promujących. Bardzo cieszy ją to, że swoją rozpoznawalność może wykorzystać w szczytnym celu.

Fundacja TVN robi fantastyczne rzeczy. Za każdym razem, gdy mogłam obserwować efekty tych działań, byłam bardzo szczęśliwa - mówiła w rozmowie z Agatą Młynarską.

Prezenterka Faktów opowiedziała również o tym, że z własnego doświadczenia wie, z jakimi problemami borykają się rodziny osób niepełnosprawnych. Sama bowiem opiekuje się ojcem, który jest po trzech udarach mózgu. Nie raz musiała stoczyć walkę o jego życie i zdrowie.

Doświadczyłam tego, gdy potrzebowałam wsparcia merytorycznego i medycznego podczas opieki nad moim niepełnosprawnym tatą. To nie jest tajemnicą, że mój tata jest po trzech udarach mózgu. Wiem, jak to jest, gdy trzeba stanąć nagle przed wyzwaniem, które jest zupełnie nowe, przeorganizować życie, bo członek rodziny potrzebuje pomocy. Wiem, jak to jest poszukiwać lekarzy specjalistów, dobrego szpitala i rehabilitacji – mówiła w wywiadzie.

Anita mówiła też o tym, że na samym początku bardzo ciężko jej było nauczyć się przyjmować pomoc od osób z zewnątrz. Chociaż na ekranie widzimy ją zawsze jako silną kobietę, to zdradziła, że musiała nauczyć się akceptować swoje słabości.

Fotografia: jastrzabpost.pl
Fotografia: jastrzabpost.pl
Anita Werner Bal Fundacji TVN
Anita Werner Bal Fundacji TVN
Anita Werner z partnerem – Bal TVN 2019
Anita Werner z partnerem – Bal TVN 2019
Anita Werner i Michał Kołodziejczyk – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019
Anita Werner i Michał Kołodziejczyk – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019
Anita Werner z partnerem – TeleKamery 2020
Anita Werner z partnerem – TeleKamery 2020
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także