NewsyAnita Sokołowska dodała sugestywny wpis. Fanka podejrzewa, że chodzi o Covid. Jest odpowiedź gwiazdy

Anita Sokołowska dodała sugestywny wpis. Fanka podejrzewa, że chodzi o Covid. Jest odpowiedź gwiazdy

Anita Sokołowska
Anita Sokołowska
Elwira Szczepańska

30.07.2020 20:00, aktual.: 30.07.2020 20:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Koronawirus okazał się sprawcą wielkiego zamieszania na całym świecie. Zatrzymała się gospodarka, kwarantanna spowodowała zawieszenie życia codziennego. Podobnie było w telewizji - zawieszono produkcję seriali i programów telewizyjnych. Dopiero w czerwcu produkcje ruszyły ponownie pełną parą, a aktorzy mogli wrócić na plan.

Podobnie było z ulubionym serialem widzów Polsatu. Gwiazdy Przyjaciółek nagrywały kolejne odcinki, kiedy okazało się, że u jednej z gwiazd wykryto koronawirusa. Prace na planie zostały wstrzymane. Liczba zakażonych sięga nawet kilkunastu osób, o czym w rozmowie z Rzeczpospolitą powiedział reżyser Grzegorz Kuczeriszka:

Jesteśmy po kolejnej serii testów, które stwierdziły obecność wirusa u kilkunastu osób, potwierdzając, że zwłaszcza osoby nieprzestrzegające zobowiązań do unikania dużych zgromadzeń, a także przemieszczające się z jednej ekipy filmowej do drugiej, stanowią największe zagrożenie dla filmowej branży, próbującej odbudować się po lockdownie.

Produkcja i pr Polsatu nie ujawniają konkretnych nazwisk zarażonych gwiazd. Na odważniejszy krok zdecydował się magazyn Show, który w jednym z wydań informuje, że to Małgorzata Socha ma koronawirusa. Potem pojawiły się i inne nazwiska, a Magdalena Stużyńska opublikowała post, w którym zapewniła, że nie jest zakażona.

Czy Anita Sokołowska przekazała wiadomość na temat koronawirusa?

Na Instagramie Anity Sokołowskiej pojawił się dziś sugestywny wpis z piękną fotografią aktorki. Napisała, że należy ufać samemu sobie, bo wiemy więcej, niż nam się wydaje.

TRUSTYOURSELF,YOUKNOWMORETHANYOUTHINK...

Post spowodował, że pojawiła się cała fala komentarzy z komplementami. Jedna z internautek natomiast podejrzewa, że może chodzić o koronawirusa na planie Przyjaciółek.

Pani Anitko, czy to wiadomość do chorej części przyjaciółek na covid? - zapytała.

Odpowiedź gwiazdy rozwiała wszelkie wątpliwości:

Absolutnie nie.

Jak widać, temat ciągle jest gorący, a tajemnicze posty tylko podsycają spekulacje i ciekawość fanów, co się dzieje z gwiazdami produkcji, po ogłoszeniu, że pojawił się COVID-19 na planie, a zdjęcia zostają zawieszone.

Anita Sokołowska - fanka pyta o covid-19
Anita Sokołowska - fanka pyta o covid-19
Anita Sokołowska - fanka pyta o covid-19
Anita Sokołowska - fanka pyta o covid-19
Anita Sokołowska na ściance
Anita Sokołowska na ściance
Anita Sokołowska - jak mieszka?
Anita Sokołowska - jak mieszka?
Anita Sokołowska - jak mieszka?
Anita Sokołowska - jak mieszka?
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także