NewsyAngelina Jolie z synem przyłapani na drugim końcu świata! Fan śledził gwiazdę przez pół dnia i zrobił jej wspaniałe zdjęcia

Angelina Jolie z synem przyłapani na drugim końcu świata! Fan śledził gwiazdę przez pół dnia i zrobił jej wspaniałe zdjęcia

Angelina Jolie Maddox Jolie Pitt
Angelina Jolie Maddox Jolie Pitt
Tila Nowak
20.08.2019 07:00

Angelina Jolie jest jedną z najlepszych aktorek w Hollywood. Za ogromną popularnością idą szalone wynagrodzenia za role w filmach. W końcu to, co jest produkowane w USA, jest eksportowane na cały świat. Chociaż ostatnio gwiazda ma ręce pełne roboty, to od kilku dni całą swoją uwagę poświęca synowi Maddoxowi.

Aktorkę już wkrótce czeka rozłąka z najstarszym dzieckiem. Maddox Jolie-Pitt od października rozpocznie studia na Uniwersytecie Yonsei. Mało kto wie, że urodzony w Kambodży, najstarszy syn Angeliny Jolie i Brada Pitta płynnie mówi po koreańsku.

Maddox Jolie-Pitt został przyjęty na uniwersytet Yonsei jako student zagraniczny i rozpocznie swój pierwszy semestr na kierunku biochemii od września – donosi portal koreaboo.com.

Nastolatek już od kilku dni przebywa w Korei Południowej, gdzie przygotowuje się do pierwszych zajęć. Zanim jednak rozpocznie naukę, może liczyć na wsparcie matki. Ostatnio Angelina towarzyszyła synowi w zakupach przed zbliżającym się rokiem szkolnym. Podczas spaceru po Seulu towarzyszył im nowy przyjaciel Maddoxa.

Jeden z fanów przyłapał całą trójkę na zakupach i lunchu, a wszystko uwiecznił na zdjęciach. Wielbiciel Angeliny o swoim sukcesie poinformował wirtualnych przyjaciół na Instagramie. W końcu nie co dzień spotyka się legendę Hollywood, i to jeszcze na drugim końcu świata.

Spędziłem z Angeliną kilka godzin, ale warto było. Zrobiłem jej takie zdjęcia, była z synem i jego kolegą – napisał wielbiciel gwiazdy.
Angelina Jolie Pitt na zakupach z synem Maddoxem Jolie-Pitt
Angelina Jolie Pitt na zakupach z synem Maddoxem Jolie-Pitt

Angelina była ubrana w długą beżową sukienkę oraz czarne, stylowe buty na płaskiej podeszwie. Idealnym dodatkiem do jej stylizacji była brązowa, skórzana torebka. Nie mogło także zabraknąć designerskich okularów przeciwsłonecznych – nieodłącznej części codziennych stylizacji seksbomby.

Maddox Jolie-Pitt był wystylizowany jak typowy nastolatek. Miał na sobie krótkie szorty oraz czarną koszulkę i niczym nie wyróżniał się z tłumu.

Angelina Jolie Pitt na zakupach z synem Maddoxem Jolie-Pitt
Angelina Jolie Pitt na zakupach z synem Maddoxem Jolie-Pitt

Wyprowadzka i studia Maddoxa są ogromnym przeżyciem dla Angeliny. Gwiazda nie będzie widziała swojego dziecka przez dłuższy czas. Jak zniesie tę rozłąkę?

  • Angelina Jolie z dziećmi
  • December 15, 2014  Hollywood, CA.
Brad PItt, Maddox Jolie-Pitt, Shiloh Jolie-Pitt and Pax Jolie-Pitt
"Unbroken" Los Angeles Premiere
at the Dolby Theatre
© Chase Rollins / AFF-USA.COM
  • Maddox Joli-Pitt na Luwrze
  • Angelina Jolie z synem Maddoxem
  • Angelina Jolie z dziećmi na premierze filmu "Najpierw zabili mojego ojca"
  • Angelina Jolie i Maddox w Clevland
  • Angelina Jolie z córkami Shiloh Jolie-Pitt oraz Zahara Jolie-Pitt
  • Angelina Jolie na spacerze z dziećmi
[1/8] Angelina Jolie z dziećmi
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także