Dziś Patrycja, wraz z inną koleżanką z programu i jedną z mentorek pojawiły się w Teatrze Capitol. Panie przyszły na premierę sztuki Zdobyć, Utrzymać, Porzucić 2. Rozstania i Powroty. Wszystkie trzy prezentowały się wyjątkowo. Wieja zdecydowała się na klasyczną, czarną sukienką. Na podobną stylizację postawiła Angelika Karwowska. Ona do kreacji dobrała jednak szal ze znaczkami charakterystycznymi dla Louis Vuitton. Równie pięknie prezentowała się mentorka show Tatiana Mindewicz-Puacz.
Zobaczcie w naszej galerii, jak się prezentowały.