NewsyAneta Glam znów zaczepiła Caroline Derpieński. Czy na tym wojna się skończy?

Aneta Glam znów zaczepiła Caroline Derpieński. Czy na tym wojna się skończy?

Caroline Derpieński, Aneta Glam
Caroline Derpieński, Aneta Glam

20.09.2023 17:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aneta Glam to bohaterka programu Żony Miami. Od jakiegoś czasu toczy wojnę z Caroline Derpieński.

Wojna Anety Glam z Caroline Derpieński

Glam twierdzi, że Derpieński wymyśliła swoją karierę i wiele elementów, o których opowiada w wywiadach i którymi się przechwala, nie ma pokrycia w rzeczywistości. Aneta Glam twierdzi, że Caroline wymyśliła swoją karierę. Co więcej, pokazała zdjęcia rzekomego partnera Caroline, twierdząc, że absolutnie nie jest to Amerykanin Jack – jak przekonywała Derpieński – tylko Polak, Krzysztof.

Obie Panie przerzucają się w sieci inwektywami i ujawniają swoje brudne "sekrety" i "grzeszki". Czy w końcu uda im się pogodzić?

Aneta Glam zdradziła, gdzie widzi Caroline

Derpieński oskarżyła Glam o szpiegowanie jej. Modelka opisała, że doskonale zdaje sobie sprawę, że była śledzona przez detektywa, a jest to karalne.

Aneta Glam nie mogła tego puścić płazem. Tym samym doczekaliśmy się kolejnej odsłony tej wojenki. Glam stanowczo zaprzeczyła, że wynajmowała detektywa. Dodała, że nie wydałaby pieniędzy na... tu wstawiła znaczącą ikonkę. Przekazała też, że przyszłość Derpieński widzi na oddziale szpitala psychiatrycznego, ponieważ tam jest miejsce dla paranoiczek. Na jednym ze stories pozdrowiła także "Krzysia", nawiązując do rzekomego partnera Caroline.

Na koniec zaś zamieściła kilkadziesiąt pochlebnych opinii na swój temat, konkludując, że zamierza się skupić na czymś miłym, a nie dramach. Jak sądzicie? Długo uda jej się wytrzymać?

  • Aneta Glam
  • Aneta Glam
  • Slider item
  • Aneta Glam
  • Aneta Glam
  • Aneta Glam
  • Aneta Glam
  • Aneta Glam
[1/8] Aneta Glam
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także