NewsyPodłączony pod tlen Andrzej Piaseczny walczy z COVID-19. Ze łzami w oczach apeluje do fanów ze szpitala [WIDEO]

Podłączony pod tlen Andrzej Piaseczny walczy z COVID-19. Ze łzami w oczach apeluje do fanów ze szpitala [WIDEO]

Andrzej Piaseczny walczy z COVID-19
Andrzej Piaseczny walczy z COVID-19
Aneta Błaszczak
17.03.2021 14:00, aktualizacja: 17.03.2021 16:24

Pandemia koronawirusa rozpoczęła się rok temu i nic nie wskazuje, by miała wkrótce się zakończyć. Codziennie przybywa chorych. W Polsce walkę z SARS-CoV-2 przegrało już prawie 50 tysięcy osób. Chociaż większość przechodzi COVID-19 niemal bezobjawowo, są też tacy, którzy o powrót do zdrowia walczą w szpitalu. Do tego grona zalicza się Andrzej Piaseczny.

Andrzej Piaseczny w szpitalu walczy z COVID-19. Apel do fanów

Piosenkarz, który jeszcze w styczniu hucznie świętował 50. urodziny, dziś nagrał rozrywające serce wideo ze szpitala. Piasek podzielił się z fanami koszmarną wiadomością. Trafił pod opiekę lekarzy i został podłączony pod tlen. Mimo nie najlepszej formy przekazał fanom kilka słów. Wyraźnie osłabiony zaapelował o rozsądek i poważne potraktowanie sytuacji, jaka panuje na świecie:

Kochani, wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy dosłownie mają w nosie to, co może się z nami wydarzyć.

Andrzej wyjawił, że z COVID-19 zmaga się od początku marca. Najpierw walczył w domu, ale gdy objawy nie ustępowały, trafił do szpitala:

Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po 10 dniach chorowania w domu musiałem się znaleźć tutaj.

Piosenkarz z wielkim trudem i ze łzami w oczach zapewnił swoich sympatyków, że jeszcze spotka się z nimi na koncertach. Wierzy, że sytuacja niebawem wróci do normy:

To przecież wszystko wróci. Bądźcie zdrowi i trzymajcie się, bardzo proszę, zasad bezpieczeństwa i higieny – powiedział, dodając łamiącym się głosem: – Bardzo też dziękuję wszystkim, którzy z pasją i zaangażowaniem się mną tutaj zajmują. Dziękuję, zdrowia.

Internauci wysyłają słowa wsparcia i dodają otuchy Andrzejowi. Wiele gwiazd życzymy mu szybkiego powrotu do formy:

Małgorzata Ostrowska: Matenkoooo!!! Piaseczku kochany, ZDROWIEJ!!!! Tyle miłości, ile tylko możliwe przesyłam!!!Marta Manowska: Andrzeju Dziękuję, że nagrałeś to wideo. Dużo siły, zdrowiej i wracaj do nas.Paulina Krupińska: Dużo zdrowia dla Ciebie Andrzeju.

My również trzymamy kciuki za Piaska. Zdrowia!

Andrzej Piaseczny ma koronawirusa
Andrzej Piaseczny ma koronawirusa
Andrzej Piaseczny ma koronawirusa
Andrzej Piaseczny ma koronawirusa
Andrzej Piaseczny ma koronawirusa
Andrzej Piaseczny ma koronawirusa
Andrzej Piaseczny ma koronawirusa
Andrzej Piaseczny ma koronawirusa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także