Jastrząb SerialeAndriej Żadan uratuje Katię przed gwałtem. Tak narodzi się nowa miłość w serialu "Zniewolona"? Wiemy!

Andriej Żadan uratuje Katię przed gwałtem. Tak narodzi się nowa miłość w serialu "Zniewolona"? Wiemy!

Andriej Żadan uratował Katię przed gwałtem. Tak narodzi się nowa miłość w serialu "Zniewolona"? Wiemy!
Andriej Żadan uratował Katię przed gwałtem. Tak narodzi się nowa miłość w serialu "Zniewolona"? Wiemy!
Justyna Mazur

13.08.2019 12:25, aktual.: 13.08.2019 13:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W Zniewolonej Vanhel zapłaci burdelmamie jeszcze za to, by Katia, która wciąż nie oddała swego wianka żadnemu mężczyźnie, udawała przed nim małą dziewczynkę. Zboczeniec upije ją, ale dziewczynie jakimś cudem uda się uciec z łap Holendra dewianta. Kiedy w 36. odcinku serialu Zniewolona Vanhel rzuci się na Katię, uda jej się uciec z pokoju klienta. Pomocy udzieli jej Andriej Żadan (Maxim Radugin), który akurat także będzie umilał sobie życie w tym przybytku uciech. Tylko dzięki niemu Katia nie zostanie zgwałcona. To jednak wcale nie oznacza, że madame pozwoli jej odejść ze służby.

Vanhel będzie chciała jednak wyegzekwować od Madame to, za co zapłacił, czyli stosunek z Kateriną. Jednak do tak brutalnych i perwersyjnych scen nie dojdzie, bo w 37. odcinku Zniewolonej Andriej spłaci Holendra z nadwyżką. Przekona też chytrą burdelmamę, by uwolniła dziewczynę. O czym to może świadczyć? Ano o tym, że Żadan coś od Katii chce. Ani chybi jest w niej zakochany! Tylko że ona, walcząca z kolejnymi przeciwnościami losu, nie widzi jego kolejnych dobrych uczynków wobec niej. Co więcej, Katia będzie przekonana, że Żadan chcę ja swoją dobrocią kupić i zapewne znów zniewolić oraz zmusić do seksu.

By uciec jak najdalej od prześladującego ja wielbiciela, zgłosi się do pracy w majątku wicegubernatora Korieniewa, gdzie dostanie posadę guwernantki młodego dziedzica, Wołodii. Czy jednak jako nauczycielka młodego panicza zazna choć chwili spokoju? Może tam ostatecznie znajdzie się mężczyzna, który pokocha ją szczerze i całym sercem. Po tylu fatalnych dla niej zwrotach akcji, Katia zasługuje na chwilę szczęścia.

  • Zniewolona - Andriej Żadan (Maxim Radugin)
  • Katerina Kovalchyk, gwiazda serialu "Zniewolona", fot. Facebook
  • Zniewolona - Katia (Katerina Kowalczuk)
  • Zniewolona - Katia (Katerina Kowalczuk)
  • Slider item
  • Zniewolona - Andriej Żadan (Maxim Radugin)
  • Zniewolona - Andriej Żadan (Maxim Radugin)
[1/7] Zniewolona - Andriej Żadan (Maxim Radugin)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także