NewsyByła żona Johnyego Deepa przyznała się do błędu: "Dopiero zrozumiałam wagę tego, co zrobiłam"

Była żona Johnyego Deepa przyznała się do błędu: "Dopiero zrozumiałam wagę tego, co zrobiłam"

Amber Heard biseksualistka, żałuje coming outu
Amber Heard biseksualistka, żałuje coming outu
Karol
26.03.2017 15:00, aktualizacja: 26.03.2017 16:16

Niewiele osób publicznych decyduje się na medialny coming out. Wciąż plotkuje się o ukrytych gejach i lesbijkach, którzy - póki co - nie planują mówić głośno o swojej orientacji. Na pewno nie przekona ich do tego opinia Amber Heard, która ujawniła cenę, jaką musiała zapłacić za przyznanie się do swoich skłonności biseksualnych.

Modelka twierdzi, że nigdy nie ukrywała swojego pociągu do kobiet, ale dopiero w 2010 roku powiedziała o tym w jednym z wywiadów. Dzisiaj uważa to za błąd.

Dopiero zrozumiałam wagę tego, co zrobiłam. Zrozumiałam dlaczego tyle osób - szefowie studiów filmowych, reżyserzy, agenci, producenci - stanowczo twierdziło, że wpłynie to na moją karierę. Szybko z aktorki Amber Heard stałam się lesbijką Amber Heard - stwierdziła aktorka cytowana przez Sky News

Przez coming out Heard miała stracić kilka ról w komediach romantycznych. Reżyserzy z obawy przed skandalami uznali, że jako ujawniona biseksualistka nie będzie wystarczająco przekonująca wcielając się w postaci heteroseksualne.

Filmowa kariera Amber Heard przez wielu uważana jest za średnią. O wiele większy rozgłos przyniósł jej głośny rozwód z Johnnym Deppem, z którym aktorka rozstała się w 2016 roku.

Amber Heard świętuje rozwód z Johnnym Deppem
Amber Heard świętuje rozwód z Johnnym Deppem
Johnny Depp pobił Amber Heard?
Johnny Depp pobił Amber Heard?
 • Amber Heard - Kobieta Roku Glamour 2016
 • Amber Heard (w sukience Dolce&Gabbana) i Johnny Depp na pokazie filmu "Pakt z diabłem" w Londynie (fot. ONS)
 • 18/19 August 2016 - London - UK

**PREMIUM EXCLUSIVE - DO NOT USE UNLESS FEE AGREED**

DIVORCE CELEBRATION - JOHNNY DEPP'S NOW EX WIFE AMBER HEARD PARTIES THE NIGHT AWAY WITH HER PALS - ACTRESS MARGOT ROBBIE AND MODEL CARA DELEVINGNE. 

AFTER VISITING A GALLERY EXHIBITION MARGOT ROBBIE IS PICTURED WITH HER BOYFRIEND GOING TO A TRENDY RESTAURANT ON HIGH ST KENSINGTON WHERE SHE CAN BE SEEN SPENDING MOST OF HER TIME OUTSIDE ON HER PHONE HAVING AN ANIMATED CONVERSATION WHICH SEEMED TO GET HER UPSET. AFTER A WHILE CARA AND AMBER ARE SEEN ALSO ARRIVING AT THE SAME RESTAURANT TO MEET UP WITH MARGOT AND FRIENDS WHERE THEY ARE ALL PICTURED THEN LEAVING TOGETHER 
AND MOVING ONTO A NIGHTCLUB WHERE THEY WERE TURNED AWAY EVEN THOUGH TELLING THE DOORMAN 'DO YOU KNOW WHO WE ARE, WHICH DIDNT SEEM TO WORK'! 

AFTER CONTEMPLATING OUTSIDE THE CLUB WHAT TO DO, THEY MOVED ON TO THE TRENDY CHILTERN FIREHOUSE TO CONTINUE CELEBRATING UNTIL THE EARLY HOURS.

BYLINE MUST READ : NASH/XPOSUREPHOTOS.COM

***UK CLIENTS - PICTURES CONTAINING CHILDREN PLEASE PIXELATE FACE PRIOR TO PUBLICATION ***

**UK CLIENTS MUST CALL PRIOR TO TV OR ONLINE USAGE PLEASE TELEPHONE  44 208 344 2007 ** *** Local Caption ***  zdjecie z zasobu FORUMPAF AMBER HEARD - MARGOT ROBBIE - CARA DELEVINGNE - NR
 • Amber Heard świętuje rozwód
 • Amber Heard świętuje rozwód z Johnnym Deppem
 • Rozwód Johnny'ego Deppa i Amber Heard
 • Kreacja: Gucci. Amber Heard, Złote Globy 2016 (fot. ONS)
 • Amber Heard jest w ciąży
[1/8] Amber Heard - Kobieta Roku Glamour 2016
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także