Ostatnia fotografia opublikowana przez Aleksandrę zmartwiła jej fanów. Okazuje się, że ukochany pies gwiazdy zachorował. Zdjęcie z kliniki weterynaryjnej, Ola podpisała następująco:
Bieda moja najsłodsza. Trzecia godzina kroplówki zniesiona z godnością królowej brytyjskiej. Komu psy miłe trzymajcie kciuki za Klekunia bardzo proszę
Mamy nadzieję, że pupil Aleksandry szybko wyzdrowieje i kolejne zdjęcie z nim w roli głównej będzie mogło mieć pozytywny wydźwięk!