NewsyOdmieniona Aleksandra Domańska z główną rolą w nowym serialu Polsatu. Szykuje się hit wiosny

Odmieniona Aleksandra Domańska z główną rolą w nowym serialu Polsatu. Szykuje się hit wiosny

Ola Domańska metamorfoza
Ola Domańska metamorfoza
Krystyna Miśkiewicz
10.12.2020 19:50, aktualizacja: 10.12.2020 22:17

Aleksandra Domańska zyskała sympatię widzów, dzięki swojej roli w serialu O mnie się nie martw. Od jej występu w wielkim hicie Dwójki jej nazwisko zna niemal każdy. Kolejną grupę fanów zyskała w 2018 roku, gdy wygrała program Ameryka Express. Wszystko to przełożyło się na jej popularność w sieci.

Gwiazda zyskała na Instagramie całkiem sporą liczbę fanów. Jej profil obserwowało już ponad 240 tys. osób. Aktorka chętnie zdradzała tam kulisy swojej pracy i życia prywatnego. Niestety w ostatnim Ola postanowiła pożegnać się ze swoimi fanami w serwisie społecznościowym.

Dziękuję, do widzenia – napisała krótko.

Kilka dni później jej profil zniknął z sieci. W obszernej relacji wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się na taki krok. Gwiazda była już zmęczona swoją obecnością w social mediach i tym, że przez skupienie na sieci omijają ją inne ważne rzeczy. Domańska wspominała także o tym, że obawia się utraty pracy.

Dzisiaj dotarła do mnie informacja, że serial, w którym miałam zagrać główną rolę, już niekoniecznie będzie moim serialem, a osoby decyzyjne są bardzo zmartwione tym, że mam krótkie włosy, a Pudelek pisze o mnie, że jestem biseksualna…

Okazuje się, że obawy o utratę posady w nowym serialu okazały się jedynie niepotrzebnym zmartwieniem. Gwiazda już niebawem zadebiutuje w wiosennej produkcji, i to w głównej roli.

Aleksandra Domańska w nowej fryzurze

Aleksandra Domańska dostała główną rolę w nowym serialu Polsatu. Stacja właśnie poinformowała, że rozpoczyna zdjęcia do swojego nowego, potencjalnego hitu Mecenas Porada. W tytułowej roli zobaczymy właśnie Olę, która wcieli się w postać młodej prawniczki, która dopiero co zdała egzamin adwokacki. W serialu zobaczymy także: Radosława Pazurę, Antoniego Pawlickiego i Piotra Gąsowskiego.

Doskonała obsada i prawdziwe życie! Właśnie ruszyły zdjęcia do nowego serialu Polsatu pt. „Mecenas Porada” w reżyserii Bartka Prokopowicza. W rolach głównych: Aleksandra Domańska, Radosław Pazura, Magdalena Wrobel, Mateusz Rusin, Otar Saralidze, Antoni Pawlicki, Katarzyna Zawadzka, Piotr Gąsowski i Monika Krzywkowska Official. Mecenas Katarzyna Porada – w tej roli Aleksandra Domańska - jest zawsze blisko ludzi. Niedrogo i serdecznie to dewiza błyskotliwej prawniczki, która właśnie zdała egzamin adwokacki. I tak zaczyna się ta historia…

https://www.facebook.com/polsat/posts/3657872164272747

Telewizja Polsat udostępniła też zdjęcia z planu produkcji, na których możemy zobaczyć Domańską w nowej fryzurze. Gwiazda jeszcze latem miała ciemne, bardzo krótko ścięte włosy. Teraz widzimy ją w blond lokach, które sięgają aż do ramion. Trzeba przyznać, że w nowej fryzurze wygląda zjawiskowo.

Aleksandra Domańska w nowym serialu
Aleksandra Domańska w nowym serialu
Aleksandra Domańska w nowym serialu
Aleksandra Domańska w nowym serialu
Aleksandra Domańska pożegnała się z IG
Aleksandra Domańska pożegnała się z IG
Aleksandra Domańska
Aleksandra Domańska
Aleksandra Domańska pożegnała się z IG
Aleksandra Domańska pożegnała się z IG
Aleksandra Domańska
Aleksandra Domańska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także