NewsyAleksandra Domańska jest w ciąży! "Wszyscy jej gratulują na planie"

Aleksandra Domańska jest w ciąży! "Wszyscy jej gratulują na planie"

Aleksandra Domańska jest w ciąży! "Wszyscy jej gratulują na planie"
Aneta Błaszczak

14.04.2021 14:20, aktual.: 14.04.2021 17:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Baby boom w show-biznesie trwa. Już wkrótce do grona mam dołączą Agnieszka Włodarczyk, Ida Nowakowska i Agnieszka Kaczorowska. Za oceanem dni do porodu odlicza Meghan Markle. Teraz okazuje się, że niebawem swoje pierwsze dziecko na świecie powita Aleksandra Domańska.

Aleksandra Domańska jest w ciąży

Serwis Plotek nieoficjalnie dowiedział się, że Aleksandra Domańska jest w ciąży. Zwyciężczyni Ameryki Express radosną nowiną pokrzyżowała nieco plany producentów serialu Mecenas Porada, w którym gra główną rolę. Produkcja ma pojawić się w jesiennej ramówce Polsatu.

Gwiazdy, z którymi przyszła mama występuje na planie, przyjęły wieści o ciąży aktorki z wielkim entuzjazmem:

Produkcja ma pewien problem, bo latem miały ruszyć zdjęcia do drugiej transzy serialu "Mecenas Porada", gdzie Ola gra główną rolę. A wtedy jej ciąża będzie już widoczna. Ale wszyscy jej gratulują na planie i cieszą się razem z Olą – zdradza Plotkowi jeden z pracowników produkcji serialu.

Aleksandra Domańska usunęła profil na Instagramie

Zdjęcia Aleksandry Domańskiej z ciążowym brzuszkiem mogą być jednymi z najbardziej wyczekiwanych przez fanów. Gwiazda już dawno zdecydowała się usunąć profil na Instagramie, na którym swego czasu była w stałym kontakcie z fanami.

Po tym, jak spadła na nią fala krytyki spowodowana m.in. drastyczną zmianą wizerunku, aktorka podjęła decyzję o wycofaniu się z wirtualnego świata. Napisała, że przez krzywdzące przedruki w mediach i nadinterpretację odbiorców straciła pracę w jednym z seriali, do którego ją obsadzono.

Dzisiaj dotarła do mnie informacja, że serial, w którym miałam zagrać główą rolę, już niekoniecznie będzie moim serialem, a osoby decyzyjne sa bardzo zmartwione tym, że mam krótkie włosy, a Pudelek piszę o mnie, że jestem biseksualna… Dlatego nagrywam ten manifest, bo nie ma mojej zgody na takie zachowanie. Nie ma u mnie zgody na taki świat (…). Nie bedę go zasilać swoją osobą. Dziękuję, do widzenia – napisała.

Związek Aleksandry Domańskiej

Kto jest ojcem dziecka Aleksandry Domańskiej? Aktorka niechętnie opowiada o swoim związku, zatem tożsamość jej partnera jest owiana tajemnicą. Wiadomo za to, że w 2020 roku zakończyła kilkuletni związek, co kosztowało ją wiele emocji:

Myślałam, że będziemy razem do końca życia. Stało się jednak inaczej, a ja kompletnie nie mogłam sobie z tym poradzić. […] Problem polegał na tym, że on nie radził sobie z moim zawodem, z tym że np. całuję się z kimś na planie. Zazdrość i strach zabrały mu całą energię – mówiła w "Glamour".

31-latka mocno przeżyła wspomniane rozstanie:

To rozstanie rozdarło mi serce i duszę. Przez kilka miesięcy nie wychodziłam z domu, byłam w ogromnej żałobie po tym związku – tłumaczyła.

Na szczęście czas zagoił rany i obecnie gwiazda u boku nowego partnera odlicza dni do narodzin pierwszego dziecka.

Gratulujemy!

Aleksandra Domańska w nowym serialu
Aleksandra Domańska w nowym serialu
Aleksandra Domańska
Aleksandra Domańska
Aleksandra Domańska
Aleksandra Domańska
Aleksandra Domańska
Aleksandra Domańska
Aleksandra Domańska w nowym serialu
Aleksandra Domańska w nowym serialu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także