NewsyAleksandra Domańska po porodzie ma problem z włosami: "Straciłam 3/4". Wszystko pokazała na zdjęciu

Aleksandra Domańska po porodzie ma problem z włosami: "Straciłam 3/4". Wszystko pokazała na zdjęciu

Aleksandra Domańska
Aleksandra Domańska
Sebastian

26.01.2022 06:00, aktual.: 26.01.2022 15:49

Aleksandra Domańska ma za sobą role w takich filmach jak: Volta, Podatek od miłości czy (Nie)znajomi. Zanim jednak udało jej się dotrzeć do miejsca, w którym obecnie się znajduje, musiała przebyć długą drogę. Studiowała na Akademii Teatralnej w Warszawie, a następnie zaczęła występować w teatrze. W 2004 roku dołączyła do obsady serialu O mnie się nie martw. Wkrótce otrzymała ofertę od stacji TVN, którą przyjęła – wraz z bratem, Dawidem wystąpiła w reality-show Ameryka Express, które wygrali.

Aktorka co jakiś czas upublicznia ciekawostki z życia prywatnego. Informowała o rozstaniu z partnerem, a później pochwaliła się, że jest w ciąży. Z tą nowiną czekała do chwili, gdy jej brzuszek nabrał wyrazistych kształtów.

Aleksandra Domańska ma problem z włosami

Aleksandra Domańska jakiś czas temu znacznie chętniej pokazywała swoją codzienność. Internauci jednak komentowali każde jej słowo, czepiali się, że nagrywa w roztrzepanej fryzurze, a nawet, że nie ma na twarzy makijażu. Gwiazda postanowiła działać na przekór i jeszcze bardziej "szokowała" na swoim profilu. W pewnym momencie powiedziała stop i uznała, że nie chce dalej żyć w wirtualnym świecie. Zdecydowała się na przerwę, a konto na Instagramie usunęła.

Po pewnym czasie wróciła do krainy social mediów. Nie jest już tak wylewna, jak kiedyś, ale zdarza się, że nagrywa filmiki dla swoich odbiorców i informuje ich, co u niej słychać. Tym razem aktorka podzieliła się z fanami przykrą wiadomością. Okazało się, że w tajemniczy sposób straciła mnóstwo włosów:

Btw straciłam 3/4 włosów. Albo to takie złudzenie, bo w ciąży miałam w opór, włosy jak z reklamy!

Chwilę później zaczęła zastanawiać się, czy rzeczywiście wypadły jej włosy, czy to jedynie złudzenie. Poprosiła internautów o pomoc:

Złudzenie czy straciłam? Czy istnieją jakieś sposoby sprawdzone, żeby nie wyłysieć?

Dla porównania w naszej galerii znajdziecie najnowsze oraz nieco starsze zdjęcia Domańskiej. Zauważyliście, żeby jej włosy się przerzedziły?

Aleksandra Domańska z dzieckiem
Aleksandra Domańska z dzieckiem
Aleksandra Domańska
Aleksandra Domańska
Aleksandra Domańska
Aleksandra Domańska
Aleksandra Domańska
Aleksandra Domańska
Aleksandra Domańska - premiera filmu Podatek od miłości
Aleksandra Domańska - premiera filmu Podatek od miłości
Aleksandra Domańska
Aleksandra Domańska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także