Krótko po tym zniknęła z Instagrama, a w obszernej relacji wyjaśniła, że jest już zmęczona swoją obecnością w sieci i niepotrzebnym zamieszaniem.
Aleksandra Domańska oficjalnie potwierdza informacje o ciąży
Aleksandra Domańska po roli w serialu O mnie się nie martw, nie mogła narzekać na brak zawodowych propozycji. Już kilka miesięcy temu pojawiła się informacja, że zagra ona główną rolę w nowym serialu Polsatu Mecenas Porada. Niemal równocześnie z tymi informacjami pojawiły się pierwsze plotki o ciąży.
Gwiazda bardzo długo milczała na ten temat i nie odnosiła się do informacji o ciąży. Dopiero po kilku miesiącach oficjalnie zdecydowała się potwierdzić szczęśliwą nowinę. Jakiś czas temu wróciła do social mediów i to właśnie tam zakomunikowała swój stan. Przy okazji poskarżyła się na brak twórczej weny i dodała odważne zdjęcie.
Internauci natychmiast pośpieszyli jej z pomocą i odpowiedzieli, że to właśnie ciąża nieco rozleniwiła aktorkę i spowodowała chwilowy brak kreatywności.
- Oczywiście, że ciąża - napisała Lara Gessler.
- Tymczasem tworzysz nowe życie - to dopiero jest kreacja level hard.
- Tworzenie życia to nowa forma kreatywności.
Pod postem pojawiło się też mnóstwo gratulacji, do których i my się dołączamy.