ExclusiveTYLKO U NAS! Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z dalszego prowadzenia "Ameryki Express"! Kto ją zastąpi? [WIDEO]

TYLKO U NAS! Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z dalszego prowadzenia "Ameryki Express"! Kto ją zastąpi? [WIDEO]

Agnieszka Woźniak-Starak, Ameryka Express
Agnieszka Woźniak-Starak, Ameryka Express
Karol
24.01.2019 16:20, aktualizacja: 24.01.2019 18:55

Jak udało się ustalić Jastrząb Post, Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z roli prowadzącej Ameryka Express. Jakie były powody jej decyzji i kto prawdopodobnie zajmie jej miejsce? Ujawniamy szczegóły.

Już na przełomie kwietnia i maja rozpoczną się zdjęcia do kolejnego sezonu Ameryki Express. Chociaż nie wiadomo jeszcze, kto wystąpi w czwartej edycji show, ani nawet gdzie kręcone będą zdjęcia, to nam udało się dotrzeć do jednej z najważniejszych informacji. Agnieszka Woźniak-Starak oficjalnie przed naszą kamerą zdradziła, że zrezygnowała z prowadzenia kolejnych części flagowego programu TVN-u:

Zrezygnowałam, ze swojego najważniejszego projektu, czyli "Ameryka Express". Nie wiem, kto mnie zastąpi. Myślę, że nie będzie brakowało chętnych na prowadzenie. Ja bym tam wysłała któregoś z byłych uczestników – zdradziła gwiazda w rozmowie z naszą reporterką.

Z pewnością wpływ na decyzję żony Piotra Woźniaka-Staraka miał jej nowy kontrakt ze stacją TVN7. Od marca Agnieszka poprowadzi powracający po 11 latach do Polski Big Brother, który wyemituje wspomniany kanał (w tym samym czasie kręcone będą nowe odcinki Ameryki Express).

Niewykluczone, że gwiazda wzięła również – albo przede wszystkim – pod uwagę kontrowersje, jakie wywołał jeden z ostatnich odcinków ostatniego sezonu Ameryki Express, o którym pisaliśmy tutaj. W swoim oświadczeniu napisała wówczas (pełna treść poniżej):

Dziś z przykrością stawiam sobie pytanie, czy powinnam ten program nadal prowadzić? Przyjmuję wszystkie zarzuty, zgadzam się z nimi i ze swojej strony mogę powiedzieć jedynie PRZEPRASZAM.

Ameryka Express z nową prowadzącą

Kto więc zastąpi Agnieszkę w roli prowadzącej? Na razie decyzja jeszcze nie zapadła. Sama Woźniak-Starak twierdzi, że na jej miejsce stacja powinna wybrać uwielbiany przez kamery i widzów duet Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Para ma na swoim koncie nie tylko osobne, jak i wspólne projekty telewizyjne – np. Iron Majdan, ale przede wszystkim sama brała udział w pierwszej edycji pełnego przygód show, które wówczas promowane było pod szyldem Azja Express:

Mam parę typów. Pewna para z pierwszej edycji. Myślę, że Gośka z Radkiem, albo sama Gosia. Ale oni się tak nie lubią rozstawać, więc musiałaby być Gośka z Radkiem. Sprawdziliby się w tej roli absolutnie i to też by było ciekawe, ale nie chcę takiej presji wywierać na dyrekcji.

Co sądzicie o decyzji Agnieszki?

  • Agnieszka Woźniak-Starak – Ameryka Express, odcinek 6
  • Agnieszka Woźniak-Starak – Ameryka Express, odcinek 8
  • Azja Express 2, odcinek drugi, Agnieszka Woźniak-Starak
  • Agnieszka Woźniak-Starak na planie Azji Express 2
  • Agnieszka Woźniak-Starak – Ameryka Express, odcinek 8
  • Agnieszka Woźniak-Starak w Azja Express
  • Azja Express 2 - Agnieszka Woźniak-Starak
  • Agnieszka Woźniak-Starak na planie Azja Express 2
  • Agnieszka Woźniak-Starak na planie Ameryka Express
[1/9] Agnieszka Woźniak-Starak – Ameryka Express, odcinek 6
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także