Jak i gdzie Agnieszka Woźniak-Starak spędza święta?
W udzielonym niedawno telewizyjnym wywiadzie, dla Dzień Dobry TVN, Agnieszka zdradziła, że swoją przyszłość wiąże z życiem w górach. To właśnie w tym miejscu odnalazła swój azyl. Na południu Polsku ma nie tylko najbliższych przyjaciół, ale też miejsce, w którym może poukładać myśli i w spokoju przygotować się do powrotu do pracy.
Woźniak-Starak w rozmowie z Dorotą Wellman opowiedziała, jak zmieniło się jej życie po tragicznej śmierci męża, Piotra. Po jego odejściu podjęła decyzję o rezygnacji z prowadzenia programów rozrywkowych. Wtedy planowała wyprowadzkę w góry, na stałe:
Na Podhalu Agnieszka może wyciszyć się w towarzystwie życzliwych sobie osób.
Internauci natychmiast zaczęli życzyć Agnieszce wesołych świąt. Wielu zachwyciło się również jej słowiańską urodą:
- Piękna – napisała Maja Sablewska.
- Dobrze Cię widzieć. Pięknie wyglądasz – skwitował Andrzej Patałacha, fryzjer gwiazd.
- Do twarzy ci w górach. Niech się marzenie spełnia – dodała Maria Konarowska.
- Wszystkiego najlepszego Aga – czytamy we wpisie Angeliki Głaczkowskiej.
My również dołączamy się do życzeń. Wesołych i spokojnych świąt.