W Warszawie odbyła się gra miejska, w której warszawiacy zmierzyli się z gwiazdami. Na imprezie nie mogło zabraknąć Agnieszki Szulim która idealną figurę podkreśliła sportową stylizacją. Grze towarzyszył bieg na 10 kilometrów. Agnieszka z megafonem zagrzewała do walki!
Zobaczcie, jak dobrze Agnieszka prezentuje się legginsach!