ExclusiveAgnieszka Hyży o rewolucji w rodzinnym życiu po porodzie Mai Hyży: "Pewne rzeczy są już poukładane". Zdradziła szczegóły

Agnieszka Hyży o rewolucji w rodzinnym życiu po porodzie Mai Hyży: "Pewne rzeczy są już poukładane". Zdradziła szczegóły

Agnieszka Hyży, Maja Hyży
Agnieszka Hyży, Maja Hyży

22.06.2022 12:20, aktual.: 22.06.2022 16:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maja Hyży lada dzień urodzi czwarte dziecko. Piosenkarka nie ukrywa, że wyczekuje przyjścia na świat drugiej córeczki, dla której wybrała imię Zosia. O tym, jak nazwie dziewczynkę, dowiedziała się cała Polska podczas występu przyszłej mamy na festiwalu w Opolu. Gwiazda w ostatnim trymestrze ciąży wyszła na scenę z gigantycznym kolczykiem, na którym widniało wybrane dla jej pociechy imię.

Maja w wywiadzie dla Jastrząb Post zdradziła, że jej zbliżający się poród będzie różnił się od poprzedniego:

Będzie na pewno bardziej rodzinny niż poprzedni z Tosią, bo obostrzenia troszeczkę odpuściły. Już dostałam informację, że Konrad będzie mógł przyjść do nas w odwiedziny, będzie mógł nawet ze mną zostać na mojej poporodowej sali, więc poczułam ulgę, że nie będę sama. Natomiast jeżeli chodzi o takie przygotowania typu spakowanie wyprawki, to jeszcze tego nie ma.

Była żona Grzegorza Hyżego w szczególnym czasie może liczyć na wsparcie obecnego partnera – Konrada, przyjaciół i menadżera – Marcina Wieczorka. A jak wygląda podział obowiązków przy wychowywaniu synów z jej poprzedniego małżeństwa? O to reporterka Jastrząb Post zapytała Agnieszkę Hyży.

Agnieszka Hyży o porodzie Mai Hyży

Prezenterka Polsatu i bizneswoman bardzo cieszy się, że rodzina Mai za chwilę się powiększy. Nie pozostawiła jednak wątpliwości, że podział obowiązków wychowawczych przy Wiktorze i Aleksandrze jest już dawno ustalony. Maja i Grzegorz spędzają z synami tyle samo czasu – nie zmieni się to także po porodzie wokalistki:

Myślę, że nie. Pewne rzeczy już są poukładane. Chłopcy bardzo dużo czasu spędzają z tatą, mają dwie rodziny, które sobie żyją każda swoim życie. Ja wychodzę z założenia, że dzieci, to jest największy i najwspanialszy kapitał jaki możemy mieć, więc na pewno będą czerpać z tego rodzeństwa garściami.

Czy Agnieszka ma jakieś rady dla Mai, która niebawem ponownie zostanie mamą?

Myślę, że Maja najlepiej wie, jak sobie w tej roli poradzić, bo jest doświadczona.

Cała rozmowa poniżej.

Maja Hyży - Opole 2022, dzień pierwszy, próby
Maja Hyży - Opole 2022, dzień pierwszy, próby
Maja Hyży
Maja Hyży
Maja Hyży w ciąży na salonach
Maja Hyży w ciąży na salonach
Maja Hyży pokazała synów. Jak wyglądają Wiktor i Aleksander?
Maja Hyży pokazała synów. Jak wyglądają Wiktor i Aleksander?
Grzegorz i Agnieszka Hyży 6. rocznica ślubu
Grzegorz i Agnieszka Hyży 6. rocznica ślubu
Maja Hyży - Opole 2022, pierwszy dzień festiwalu
Maja Hyży - Opole 2022, pierwszy dzień festiwalu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także