Maja Hyży zaraz urodzi: „Chucham i dmucham, że zdążę z Opolem”. Córeczka gwiazdy otrzyma charakterne imię: „Temat dyskusyjny”

Maja Hyży o porodzie

Maja Hyży o porodzie

Maja Hyży szykuje się do narodzin drugiej córki. Termin porodu ma wyznaczony na najbliższe dni. Jak przygotowuje się do wielkiego dnia i co z imieniem dla czwartego dziecka? O wszystkie wypytała ją reporterka Jastrząb Post na konferencji promującej festiwal w Opolu.

Maja Hyży jest jedną z nielicznych uczestniczek X-Factora, która od 10 lat jest obecna w mediach. Aktywnie uczestniczy w życiu show-biznesu, pojawiając się na salonach i występując w telewizyjnych produkcjach. Ma na swoim koncie udział w Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w której dotarła aż do finału. Wkrótce zaśpiewa w Opolu i pojawi się na Wakacyjnej Trasie Dwójki.

Lada dzień Maja spełni marzenie o większej rodzinie. Piosenkarka odlicza dni do narodzin drugiej córki. Termin porodu wyznaczony ma na przełom czerwca i lipca. Jak będzie wyglądał? Czy wybrała już imię? O wszystkim opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Maja Hyży o porodzie i imieniu córki

Maja ma nadzieję, że nie urodzi do czasu festiwalu w Opolu, który rozpocznie się 17 czerwca:

Bardzo dobrze się czuję. Jest trochę ryzykownie, ale sygnałów jeszcze nie ma, że będzie coś wcześniej planowane. Więc chucham i dmucham, że zdążę z Opolem.

Ten poród będzie się nieco różnił od poprzedniego, ale tylko na plus:

Będzie na pewno bardziej rodzinny niż poprzedni z Tosią, bo obostrzenia troszeczkę odpuściły. Już dostałam informację, że Konrad będzie mógł przyjść do nas w odwiedziny, będzie mógł nawet ze mną zostać na mojej poporodowej sali, więc poczułam ulgę, że nie będę sama. Natomiast jeżeli chodzi o takie przygotowania typu spakowanie wyprawki, to jeszcze tego nie ma.

Jakie imię wybrała dla córki?

Mamy dwa do wyboru. Nie będę zdradzać, nad jakimi się zastanawiamy. Temat dyskusyjny. Zależy mi, żeby imię pasowało do Antoniny, do Tośki. Żeby było charakterne, zadziorne.

Maja nie ukrywa, że spodziewała się, iż urodzi trzeciego synka:

Byłam zaskoczona, bo liczyłam na chłopaka. Ale jest dziewucha, i stwierdziłam, że w sumie Tośka będzie miała taką rówieśniczkę, bo będą tylko dwa lata różnicy. Więc to prawie żadna różnica. Więc będzie po równo – będą chłopcy i będą dziewuchy.

Trzymamy kciuki za Maję.


Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży w ciąży i z córeczką na salonach

Maja Hyży w ciąży i z córeczką na salonach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×