NewsyAgnieszka Chylińska wyjawia, czy reaktywuje O.N.A

Agnieszka Chylińska wyjawia, czy reaktywuje O.N.A

Agnieszka Chylińska
Fot. screen z DDTVN
Agnieszka Chylińska Fot. screen z DDTVN
Izabela Wodzińska
08.11.2014 20:46

Czy pogodziła się z Grzegorzem Skawińskim?

Plotki o tym że Agnieszka Chylińska i Grzegorz Skawiński zewrą szyki i reaktywują O.N.A pojawiły się od razu po tym, jak wspólnie wystąpili na festiwalu w Sopocie. Potem Agnieszka zmieniła fryzurę. A to zawsze u kobiety zapowiedź nadchodzących zmian. W studiu Dzień Dobry TVN mówiła o swojej trzeciej już książce "Labirynt Lukrecji", a największą uwagę przykuły jej buty na 20-centymetrowych szpilkach ze złotą podeszwą. Zwróciła na nie uwagę sama Magda  Mołek!

Agnieszka w programie Dzień Dobry TVN postanowiła raz na zawsze rozwiać wszelkie wątpliwości.Niestety nie będzie reaktywacji zespołu O.N.A. Owszem dobrze było spotkać się ze starymi kumplami z zespołu jednak na pewno z jej inicjatywny nie wyjdzie pomysł, by go stworzyć na nowo.

Zespół O.N.A na pewno się nie reaktywuje, na pewno nie z mojej inicjatywy. Ja na pewno w tym kierunku nie chce nic robić. Natomiast ja myślę sobie, że mieliśmy takie fajne, dobre spotkanie po ludzku z Grześkiem i zresztą z Waldkiem Tkaczykiem. Ja na pewno jestem otwarta na współpracę z chłopakami na zasadzie jak kiedyś sobie coś wymyślimy, ale na pewno nie O.N.A, bo dla mnie to jest taki trochę powrót do podstawówki - powiedziała wokalistka.

Czy jej wypowiedź jest podyktowana niesnaskami miedzy nią, a Grzegorzem? Nie jest tajemnicą, że od jakiegoś czasu nie dzieje się miedzy nimi dobrze. Grzegorz krytykował karierę solową Agnieszki, Agnieszka twierdziła, że współpraca z nim przestała mieć sens. Może pora zakopać topór wojenny?

Obraz

Screen z DzienDobryTVN[/caption]

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także