NewsyAgnieszka Chylińska opublikowała poruszający post. Z okazji Dnia Autyzmu napisała kilka słów, które nie pozostawiają obojętnym

Agnieszka Chylińska opublikowała poruszający post. Z okazji Dnia Autyzmu napisała kilka słów, które nie pozostawiają obojętnym

Agnieszka Chylińska opublikowała poruszający post. Z okazji Dnia Autyzmu napisała kilka słów, które nie pozostawiają obojętnym
Elwira Szczepańska
02.04.2022 18:40, aktualizacja: 02.04.2022 21:38

W 1984 roku, w Gdańsku, został założony zespół O.N.A. Do Grzegorza Skawińskiego, Piotra Łukaszewskiego, Zbigniewa Kraszewskiego i Waldemara Tkaczyka dołączyła 18-letnia wówczas Agnieszka Chylińska. W krótkim czasie grupa wydała swój debiutancki album. Modlishka została entuzjastycznie przyjęta przez fanów ostrego brzmienia, a każdy kolejny utwór cieszył się coraz większą popularnością.

Gdy na rynku ukazał się utwór Kiedy powiem sobie dość, Chylińska stała się jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Od tamtego momentu oczy niemal wszystkich Polaków były zwrócone właśnie na nią. Stała się wielką gwiazdą polskiej muzyki. Kiedy zdecydowała się opuścić formację, jej kariera nadal się rozwijała. Agnieszka założyła rodzinę. Okazało się także, że jest utalentowaną autorką książek dla dzieci.

O ile jej kariera nie ma dla fanów tajemnic, to swojego życia osobistego cały czas strzeże jak fortecy. Mało wiadomo o jej rodzinie. 2 kwietnia Chylińska opublikowała jednak post, w którym być może nieco się otworzyła.

Agnieszka Chylińska uczciła Dzień Autyzmu

Agnieszka Chylińska łączy karierę z macierzyństwem. Ma troje dzieci: Ryszarda, Esterę i Krysię. Chociaż artystka co jakiś czas udziela wywiadów, oszczędnie wypowiada się o swoich pociechach. Jakiś czas temu zrobiła wyjątek. Opublikowała post na Instagramie, w którym zdradziła, że „jest mamą wyjątkowego dziecka”:

Ja nigdy się nie żaliłam i nigdy publicznie nie opowiadałam o tym, jak mi jest ciężko z tego tytułu, że dwoje moich dzieci są dzieciakami szczególnej troski. Nie przypominam sobie też bardzo, żeby ktoś mi w tym pomagał, wspierał, jeśli chodzi o tak zwane państwo.

Agnieszka Chylińska od zawsze broni prywatności swojej rodziny, ale dała do zrozumienia, że dwoje z trojga jej dzieci wymaga szczególnej opieki. Pojawiło się wiele spekulacji wokół tego, co może im dolegać, jednak jak do tej pory, żadna nie została potwierdzona.

Dziś, czyli 2 kwietnia, obchodzony jest Dzień Autyzmu. Wokalistka zdecydowała się na osobisty wpis i postanowiła uczcić to święto. Pokazała zdjęcie dłoni, na której widzimy niebieskie serce.

Ściskam dzisiaj szczególnie mocno,jako mama, jako człowiek - napisała.

Pod postem namnożyło się wiele słów podziwu i wsparcia dla ludzi, którzy mają do czynienia z autyzmem. Wypowiedź i wsparcie tak szanowanej artystki jak Agnieszka Chylińska daje im wiele siły

  • Agnieszka Chylińska – Sopot Top of the Top 2021
  • Agnieszka Chylińska – Sopot Top of the Top Festival 2021
  • Agnieszka Chylińska uczciła Dzień Autyzmu
  • Ryszard Kalisz i Agnieszka Chylińska
  • Agnieszka Chylińska
  • Agnieszka Chylińska - co wyniosła z eventu TVN?
  • Agnieszka Chylińska - Jesienna ramówka TVN 2021
[1/7] Agnieszka Chylińska – Sopot Top of the Top 2021
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także