NewsyAgata Rubik u dentysty z towarzyszem. Tylko on może pomóc w cierpieniu

Agata Rubik u dentysty z towarzyszem. Tylko on może pomóc w cierpieniu

Agata Rubik
Agata Rubik
Elwira Szczepańska
25.08.2023 20:00

Agata i Piotr Rubikowie przeprowadzili się do Miami. Jakiś czas temu spakowali walizki, zabrali córki i polecieli za ocean, gdzie kompozytor zamierza rozkręcić własny biznes.

Małżonka Piotra na bieżąco dodaje kolejne relacje, w których opowiada o życiu w nowym miejscu. Zdradziła na przykład, ile płaci za karnet na siłownię (więcej tutaj).

Ilość zajęć grupowych jest imponująca! Członkostwo kosztuje 200$ za miesiąc. W pakiecie nieograniczony dostęp do zajęć grupowych, siłowni, w tym sali do jogi i pilatesu. Treningi personalne płatne dodatkowo 125-135$ – napisała.

Pokazała, jak mieszkają w nowym miejscu, ale też jak jej dziewczyny czują się w nowej szkole. Tym razem zrelacjonowała wizytę u dentysty.

Agata Rubik u dentysty w towarzystwie psa

Agata Rubik nie ma wielu tajemnic jeśli chodzi o swoje życie. Właśnie pokazała relację z wizyty u dentysty. Można się zgodzić, że to nie są najprzyjemniejsze zabiegi, ale żona Piotra Rubika poradziła sobie ze stresem. Do lekarza zabrała swojego psiaka. Czyż to nie jest genialne? Przecież, kto jak nie pupil, pomoże się zrelaksować, a w razie bólu najlepiej pocieszy?

Ten uroczy obrazek w naszej galerii.

Agata Rubik u dentysty
Agata Rubik u dentysty
Agata Rubik
Agata Rubik
Agata i Piotr Rubik
Agata i Piotr Rubik
Agata i Piotr Rubik
Agata i Piotr Rubik
Agata Rubik
Agata Rubik
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także