ModaAgata Duda nową stylizacją potwierdziła, że zasługuje na tytuł wytwornej damy. Wyglądała skromnie, ale za to, jak pięknie

Agata Duda nową stylizacją potwierdziła, że zasługuje na tytuł wytwornej damy. Wyglądała skromnie, ale za to, jak pięknie

Agata Duda
Agata Duda
Zuza Maciejewska

05.10.2019 22:13, aktual.: 06.10.2019 00:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agata Duda, odkąd została Pierwszą Damą, regularnie pojawia się u boku męża podczas publicznych wystąpień. Jak na żonę prezydenta przystało, niemal za każdym razem zachwyca klasą i nienagannym stylem, który pokochały jej wielbicielki.

Agata Duda w klasycznej, czarnej stylizacji

Nie inaczej było w piątek, kiedy wzięła udział w uroczystej gali, którą zorganizowano z dwóch powodów. Pierwszym było 25-lecie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, drugim — inauguracja działalności Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi.

Chociaż Duda znana jest z tego, że lubi eksperymentować z modą, tym razem zdecydowała się na klasykę. Ubrała się w ciemną suknię o długości za kolano, taliowaną w pasie, z lekko rozkloszowanym dołem. Dobrała do niej buty na obcasie, które wysmukliły jej zgrabne nogi.

Pierwsza Dama tym razem postawiła na wieczorowy makijaż, w którym główną rolę odgrywało podkreślone oko i pomalowane usta. Kropką nad i looku były wyprostowane, delikatnie uniesione włosy, które całej stylizacji nadały odpowiedniego charakteru.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy to Duda pokazała się w ciemnej stylizacji. Czarną sukienkę spakowała do Stanów Zjednoczonych, gdzie towarzyszyła swojemu mężowi w czasie spotkań z Donaldem Trumpem i Polonią mieszkającą za oceanem.

Kiedy spora grupa zachwycała się efektem rozmów prowadzonych przez prezydentów, wiele z nich uważnie przyglądało się Agacie. Więcej na temat jej niebagatelnych stylizacji można przeczytać tutaj.

  • Agata Duda i Melania Trump
  • Agata Duda i Andrzej Duda na przyjęciu u Trumpów
  • Agata Duda podczas spotkania z Polonią w USA
  • Agata Duda w kwiecistej marynarce - Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw, Skierniewice 2019
  • Agata Duda w Belgii
  • Agata Duda i Andrzej Duda podczas spotkania w Agencji Modernizacji i Restrukturyzacji Rolnictwa
  • Agata Kornhauser-Duda - Narodowe Czytanie 2019
  • Agata Kornhauser-Duda - Narodowe Czytanie 2019
  • Agata Duda i Andrzej Duda podczas spotkania w Agencji Modernizacji i Restrukturyzacji Rolnictwa
[1/9] Agata Duda i Melania Trump
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także